Zásuvka ABB 5513A-W02357 B Tango biela
- Druh výrobku: Zásuvka
- Číslo artikla výrobcu: 5513A-W02357 B
- Druh montáže: Podomietkové
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 87 ks okamžite k dispozícii
- Elektro, Ulička 7
Informácie o výrobku
- Druh výrobkuZásuvka
- VariantDvojitá zásuvka
- SériaABB Tango
- Šírka81 mm
- Výška105 mm
- Hĺbka37 mm
- Druh montážePodomietkové
- Druh ochranyIP 20
- Oblasť použitiaInteriér
- Menovité napätie250 V
- EAN2005207490003, 8595017263033, 8595017274305
Popis
Kľúčové vlastnosti:
• Moderný dizajn - elegantná biela farba, ktorá sa hodí do každého interiéru
• Podomítková montáž - šetrí priestor a zabezpečuje čistý vzhľad
• Ochrana IP 20 - vhodná pre vnútorné použitie
• Menovité napätie 250 V - zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé používanie
Dvojzásuvka ABB Tango je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť. S rozmermi 105 mm na výšku a 81 mm na šírku sa ľahko integruje do akéhokoľvek priestoru. Hĺbka 37 mm umožňuje jednoduchú inštaláciu do štandardných podomítkových krabíc.