Otázky k vráteniu tovaru a reklamácii

Za akú dobu môžem vrátiť tovar objednaný v HORNBACHu?

U nás môžete objednaný tovar vrátiť do 28 dní po jeho obdržaní! Podrobnosti si môžete znova prečítať v ďalšom texte.

Za akú dobu môžem vrátiť objednaný tovar aj bez závad?

V HORNBACHu máte rozsiahle práva na vrátenie online objednaného tovaru, ktorý je nepoužitý, nepoškodený, úplný a v originálnom balení (podľa čl. 13 VOP):

  • V prípade vrátenia tovaru treba zásielku podať na pošte u svojho prepravcu ktorý je uvedený na doklade. Už nemáte žiadny doklad po ruke? Nájdete ho v potvrdení vašej objednávky - sledovanie zásielky - odkaz: VRÁTIŤ ZÁSIELKU, alebo zavolajte na číslo +421 299 992 992, alebo napíšte e-mail na adresu onlineshop@hornbach.sk. Radi vám pošleme ďalší.
  • Neskladný tovar? Ohláste sa u nás telefonicky na čísle +421 299 992 992 alebo emailom na adrese onlineshop@hornbach.sk - dohodneme si s vami termín a tovar necháme u vás vyzdvihnúť.
  • Tovar odovzdajte s faktúrou priamo vo svojej predajni HORNBACH a my vám vrátime všetky peňažné prostriedky na našej pokladni.

Ako môžem reklamovať poškodený tovar v záručnej lehote?

  • K uplatneniu reklamácie výrobkov zakúpených v internetovom obchode, kontaktujte našu zákaznícku linku, telefonicky +421 299 992 992 alebo emailom: onlineshop@hornbach.sk, kde vám naši kolegovia pomôžu s jej vybavením.
  • Ak budete reklamovať online zakúpený tovar vo svojej predajni HORNBACH, najskôr si overíme, či môžeme poškodený výrobok opraviť. Ak to nebude možné, dostanete od nás samozrejme svoje peniaze späť a môžete si zakúpiť kompletný nový tovar.

Ako môžem vrátiť upravený tovar?

Tovar, ktorý bol upravený na želanie spotrebiteľa alebo pre jeho osobu (napríklad tovar vyhotovený na mieru), nie je možné vrátiť.

Môžem tovar, ktorý som zakúpil(a) v predajni, vrátiť tiež prostredníctvom e-shopu?

Nie, to bohužiaľ nejde. Vrátenie tovaru kúpeného na predajni je možné vrátiť výhradne v predajni.

Nemôžem nájsť svoj doklad o vrátení. Čo teraz?

Reklamovať tovar je možné aj s náhradným dokladom, ktorý vám radi zašleme. Zavolajte jednoducho +421 299 992 992, alebo napíšte email na adresu onlineshop@hornbach.sk.

Vrátiť tovar je bohužiaľ možné iba s originálnym dokladom, s ktorým bol tovar zakúpený.