Služby

Práce v dome

Doba čítania: 5 min.
Práce v dome

Kladenie laminátovej podlahy alebo drevenej plávajúcej podlahy - to za vás môže urobiť naša montážna služba. Naši montážnici sa postarajú aj o sanáciu podkladov a osadenie obvodových líšt, prechodových líšt a profilov.

Naša montážna služba vám ponúka tieto výkony prác v dome:

  • Kladenie PVC
  • Kladenie drevenej plávajúcej podlahy
  • Kladenie dlažieb a lepenie obkladov
  • Montáž interiérových dverí
  • Kladenie laminátovej plávajúcej podlahy
  • Kladenie kobercovej podlahy
  • Tapetovacie a maliarske práce
  • Montáž kuchynskej linky
  • Montáž sprchových kútov / sanitárnych predmetov

Kladenie drevených plávajúcich podláh, kladenie laminátových plávajúcich podláh a kladenie vinylových podláh

Je už vaša podlaha zájdená, poškriabaná a nesie stopy opotrebovania, takže sa renovácii už nevyhnete? Túžite po niečom novom?
Kladenie laminátovej podlahy alebo drevenej plávajúcej podlahy - to za vás môže urobiť naša montážna služba. Naši montážnici sa postarajú aj o sanáciu podkladov a osadenie obvodových líšt, prechodových líšt a profilov.

Pokladanie dlažieb a lepenie obkladov

Ukrýva vaša kúpeľna ešte stále obklady v štýle 70. rokov? Potom je čas na niečo vyslovene nového.
Zverte svoj projekt do rúk našich remeselníkov, pretože pokladáka obkladov a dlažby je pre nich hračka. Naši remesleníci vám poskytnú aj ďalšie potrebné dodatočné práce.

Montáž interiérových dverí

Chceli by ste nový dizajn, avšak bez kompletnej renovácie? Vnútorné dvere môžu spôsobiť optické divy a štýlovo oživiť váš interiér.
Zabudovaním izbových dverí sú s našimi službami vypočuté všetky želania. Zabudovanie vnútorných dverí, posuvných dverí alebo bytových dverí sú práce, ktoré si môžete objednať u našej montážnej služby. Ak to bude potrebné, skrátia naši profesionáli vaše dvere na požadovanú výšku.

Tapetovacie a maliarske práce

Vymenili by ste najradšej tapety? Alebo sa vám zdá biela stena príliš nudná? V tom prípade si nechajte na steny naniesť čerstvý náter.
Montážna služba zaistí aj maliarske práce, tapetovanie a začistenie. Nechajte si natrieť vaše steny a stropy obľúbenou farbou alebo si ich nechajte vytapetovať. Naši montážnici nalepia tapety s hrubým povrchom, tapety zo sklenených vlákien, dekoračné a vinylové tapety a pomôžu vám pri oživení vašich stien, nanesú náter valčekom a štetcom a opravia poškodené miesta.

Kladenie kobercov, vinylových podláh a PVC

Kto chce staviť na klasiku pri podlahových krytinách alebo na alternatívu nenáročnú na údržbu, je na správnom mieste.
Nezáleží na tom, či kladiete koberec, PVC alebo vinylovú podlahu, profesionálni remeselníci vykonajú podľa požiadaviek rôzne druhy prác. Od lepenia alebo voľného kladenia, až po kladenie pomocou lepiacej pásky alebo fixácie. V prípade potreby sú vykonané ďalšie dodatočné práce ako obkladanie schodov, príprava podkladov, stierkovanie alebo brúsenie.

Kladenie laminátovej podlahy

Montážna služba vám ponúka odborné kladenie laminátovej podlahy. Spolupracujeme s odbornými montážnymi firmami, ktoré sú príslušné k predajniam podľa lokality.
Ponúkame vám "plávajúce kladenie" laminátových lamiel zakúpených v HORNBACHu na "podklad pripravený na kladenie" v rôznych rozmeroch.
Predpokladom je spoplatnené zameranie podkladu pre pevnú cenovú ponuku na celý tovar a služby potrebné pre projekt. Poplatok za zameranie je zaúčtovaný pri zadaní zákazky na kladenie.

Čo znamená

Pri "plávajúcom kladení" sú laminátové lamely kladené od hraničných stien/stavebných prvkov s odstupom aspoň 1 cm.

Vďaka tejto medzere po obvode je zabezpečené, že sa podlaha môže napríklad pri termickom namáhaní rozpínať bez toho, aby došlo ku deformácii podlahy. Podlaha nie je zlepená s podkladom. Lamely sú bez použitia lepidla navzájom pevne spojené technikami špecifickými pre jednotlivých výrobcov, napríklad "snap" alebo "klick". Medzera po obvode je "zaslepená" vhodnými obvodovými lištami.

Čo znamená

Pri správnom kladení musia byť pre zachovanie záruky splnené isté parametre kladenia. Pri novostavbách je potrebné dbať hlavne na to, či podklad ešte nie je vlhký.

Naši servisní partneri disponujú potrebnými znalosťami a nástrojmi na zaistenie zbytkovej vlhkosti.

Montáž kuchynskej linky

Využite naše služby montáže a vyložte si nohy na stôl. Pustíme sa do práce za vás. S dvojročnou zárukou na remeselné práce môžete spokojne relaxovať.

Montáž sprchových kútov / sanitárnych predmetov

Potrebujete nový sprchový kút, box alebo vaňovú zástenu? Nevyhovuje vám vaša vaňa alebo máte radi nové materiály, iné tvary a chceli by ste zmenu? Alebo montáž vodovodných armatúr, kúpeľňového nábytku alebo sanitárneho vybavenia? Využite naše remeselné služby.

Nechajte si to zhotoviť remeselníkom!

Ďalšie informácie obdržíte vo vašej predajni.

kontaktný formulár

Máte otázky k montážneu servisu?

Tu prejdete ku kontaktnému formuláru.