Plánovač sprchovacích kútov

Plánovač sprchovacích kútov

Správny sprchový kút pre vás

Premýšľate, akú sprchu si vybrať do svojej novej kúpeľne? Stačí zadať potrebné parametre a náš plánovač pre vás vyberie tú správnu sprchu.

Sprchy a ďalšie príslušenstvo budú pravdepodobne prvou položkou na vašom zozname pre domáce vodné radovánky. Môžete si vybrať z mnohých typov sprchových kútov, aby ste si sprchu mohli prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Srdcom vašej kúpeľne môže byť sprchový kút, ktorý môžete zladiť so starostlivo vybraným obkladom sprchovej steny.

Na vybudovanie sprchy budete potrebovať príslušenstvo sprchového kúta, ktoré vám určite uľahčí inštaláciu. Pri výbere sprchovej vaničky myslite na odolnosť a praktickosť materiálu, aby vám slúžila čo najdlhšie. Pokiaľ v kúpeľni preferujete minimalizmus, porozmýšľajte o obstaraní sprchového žľabu..

Ďalšou možnosťou, ako si v kúpeľni vytvoriť príjemný priestor na každodennú očistu, je inštalácia sprchy v úrovni podlahy a sprchových elementov na obloženie. Súkromie zabezpečia sprchové dvere a čoraz obľúbenejšie sprchové zásteny.

Jednoduchou možnosťou sprchovania je špeciálne riešenie Walk In. Možno by ste sa nad tým mali zamyslieť aj vy. A pri tom všetkom vyberaní a plánovaní nezabudnite ani na vhodné sifóny pre sprchové vaničky, aby všetko fungovalo tak, ako má.

Mohlo by Vás zaujímať

Ako namontovať sprchový kút s vaničkou

Niekto sa rád "naloží" do vane, niekto si rád v sprchovom kúte užíva hlasitý spev. Nielen pre priaznivcov sprchového kúta tu máme video návod z projektovej dielne HORNBACH, ako si sprchový kút do kúpeľne inštalovať a to viac