0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 21:44. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

PROJEKT | Lampa Balance

Doba čítania: 2 min.
Balance 1

Ďalší projekt HORNBACHu a dizajnérskeho dua Eduarda Herrmanna a Mateja Coufala, ktorý uzrel svetlo sveta pri príležitosti výstavy Designblok 2020. Projekt voľne nadväzuje na minimalistickú lampu Tension, ktorá bola predstavená na prehliadke Maker Faire Prague, a doplňuje svietidlo Lift.

Originálne umelecké dielo sa vďaka podrobnému návodu môže stať tiež vaším individuálnym umeleckým vyjadrením. Podľa svojich preferencií a možností môžete upraviť rozmery, použité materiály i farby vašej lampy.

Rovnako ako u ostatných projektov tejto dielne, aj tu sa stretnete s jednoduchým dizajnom, ľahko dostupným materiálom aj primeranou pracnosťou.

Je to projekt hodný všetkých domácich majstrov a priaznivcov jednoduchého funkčného designu.
Balance 6

Lampa Balance predstavuje rovnováhu medzi dreveným ramenom a oceľovým profilom. Pohyb v dvoch osiach umožňuje nastaviť polohu svetla presne podľa potreby.

5

Stiahnite si návod (PDF, 210 KB) alebo si pustite inštruktážne video a začnite svoj ďalší projekt práve teraz.

Eduard Herrmann a Matěj Coufal tvoria dizajnérske duo Herrmann & Coufal.

herrmann coufal

Lavička od autorského dua stojí pred Európskym parlamentom v Štrasburgu, pre Uherské Hradiště navrhli kompletný orientačný systém a zbierajú mnohé ocenenia na súťažiach - Czech Grand Design, ELLE Decoration International Award, medzinárodné BIG SEE Award alebo RED DOT Award.

hore
HORNBACH