0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 9. 12. 2022 o 13:35. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

Výhody značky MODULAN

  • vzájomne optimalizované systémové produkty,
  • špeciálne optimalizované receptúry - pre bezpečné použitie, univerzálne použiteľné a tiež pre jednoduché a rýchle spracovanie,
  • priebežné kontroly kvality nezávislými kontrolnými inštitútmi,
  • moderné techniky spracovania.

Všetky produkty sa používajú ľahko, rýchlo a bezpečne. Základné nátery a farby je možné nanášať pomocou všetkých bežných striekacích zariadení a systémov AIRLESS. A to najlepšie: Využívate výhody najnovšej technológie!
Modulan farby

Dokonalý podklad pre nátery a jemné tapety

Pri jemných tapetách alebo náteroch môžu neskôr rušiť aj tie najmenšie nerovnosti na stene. Preto je dôležité vytvoriť veľmi hladký podklad.

Na to je mimoriadne vhodná plošná a reparačná stierka MODULAN "fine" - či už v práškovej forme (MODULAN 400) alebo ako hotový tmel (MODULAN 451). Pokiaľ má existujúci podklad príliš hrubú štruktúru, ako napr. pri murive, odporúča sa naniesť najprv vrstvu reparačnej a plošnej stierky 301 "medium" alebo 351 "medium".

Dokonalý podklad pre štruktúrnu omietku a štruktúrované tapety

Budú na stene štruktúrované tapety alebo omietka? Potom odporúčame na stenu najprv aplikovať reparačnú a plošnú stierku 301 "medium" v práškovej forme alebo 351 "medium" ako hotový tmel. Tým docielite vytvorenie hladkého podkladu, ideálneho pre omietku, hrubovláknité alebo štruktúrované tapety.

Tip:

Všetky plošné stierky možno nanášať klasicky pomocou lyžice, taktiež valčekom. S valčekom to ide podstatne ľahšie od ruky a šetrí sa cenný čas na ďalší projekt!

MODULAN - správna technika pre hladké steny

Modulan pre hladké steny

Natiahnuť, zotrieť, obrúsiť - hotovo

Reparačná a plošná stierka MODULAN 351 "medium" bola vyvinutá špeciálne pre vyplňovanie nerovností a k plošnému tmeleniu v interiéri. Veľké plochy možno ľahko spracovať pomocou špeciálnej sady MODULAN pre uhladzovanie: nanesiete tmel pomocou valčeka a zotrite pomocou hladidla. Je to jednoduché, šetrí to čas a ide dokopy so všetkými plošnými stierkami MODULAN.

Nová cesta k hladkej stene

Nátery alebo jemné tapety možno mimoriadne dobre nanášať na extra hladké podklady. Ide to ideálne, ak vložíte maliarsky sklenú textíliu do ešte vlhkého tmelového lôžka. Jednoducho nanesiete reparačnú a plošnú stierku MODULAN 400 "fine" alebo 451 "fine" pomocou špeciálnej hladiacej ozubenej lyžice MODULAN, vložíte maliarsku sklenú textéliu a nažehlíte pomocou benátskej lyžice - hotovo. Uľahčite si prácu vďaka brúseniu bez prachu! To je obrovská výhoda hlavne pri rekonštrukciách!

Od dlaždice k hladkej stene

S penetračným náterom na dlaždice MODULAN 700 môžete nechať kladivo s kľudným svedomím ležať. Pretože už nebudete musieť pracne rozbíjať staré obklady zo stien.

S penetračným náterom na dlaždice môžete pracovať priamo na starom podklade. Jednoducho pomocou valčeka, štetca alebo hrubého štetca nanášajte tenké a rovnomerné vrstvy - to zabezpečí optimálnu priľnavosť reparačných a plošných stierok MODULAN. Jednoduchšia cesta ku hladkým stenám neexistuje!

Tip:

Vo vlhkých priestoroch použite ideálne reparačnú a plošnú stierku MODULAN 501 alebo 551, pretože sú obidve odolné proti vlhkosti!

MODULAN - špeciálne riešenia pre stenu

Odborníci MODULAN sú dokonale pripravení na špeciálnu problematiku spracovania vašich stien. S rýchlo sa odparujúcim cementom, tmelom na hlboké trhliny, stierkou na drevo a ďalšími špeciálnymi produktovými riešeniami ste ideálne vybavení na váš projekt. Pozrite sa na to!

MODULAN - tesnenie

Netesné škáry, línie a priechody spôsobujú predovšetkým v oblasti so striekajúcou vodou v sprchách a kúpeľniach často poškodenie v dôsledku pôsobenia vlhkosti. Nepodstupujte žiadne riziko a utesnite vaše miestnosti pomocou silikónu alebo akrylu! Oba tesniace tmely sú si čo do vlastností a vzhľadu veľmi podobné, ale za to sú vhodné pre rôzne oblasti.

hore
HORNBACH