Nerezový drez Sinks BOX 380 RO 1,0 mm 440 x 380 mm RDBOK3804401RO
Č. výrobku: 10633726
  • Vyhotovenie: Vstavaný drez, Drez pod pracovnú dosku
  • Vhodné pre: Spodnú skrinku 45 cm
  • Vybavenie ventila: 3 ½" Sitkový odpad s ručným ovládaním
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 5 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Drez
  • Vyhotovenie
    Vstavaný drez, Drez pod pracovnú dosku
  • Materiál
    Nehrdzavejúca oceľ
  • Základná farba
    Nehrdzavejúca oceľ
  • Farebný odtieň
    Kefovaná nehrdzavejúca oceľ
  • Vlastnosti
    Hygienické, Nehrdzavejúci
  • Vhodné pre
    Spodnú skrinku 45 cm
  • Vybavenie
    1 drez, Bez odkvapkávača
  • Vybavenie ventila
    3 ½" Sitkový odpad s ručným ovládaním
  • Variant
    Bez otvoru na kohútik
  • Súčasťou balenia
    Sifón, montážne kovanie
  • Tvar
    Hranatý
  • Číslo artikla výrobcu
    RDBOK3804401RO
  • Séria
    BOX 380 RO 1,0mm
  • Hrúbka materiálu
    1 mm