Nerezový drez Sinks BOX 440 RO 1,0 mm 440 x 440 mm RDBOK4404401RO
Č. výrobku: 10633720
  • Vyhotovenie: Vstavaný drez, Drez pod pracovnú dosku
  • Vhodné pre: Spodnú skrinku 50 cm
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 5 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Vhodné pre
    Spodnú skrinku 50 cm
  • Číslo artikla výrobcu
    RDBOK4404401RO
  • Séria
    BOX 440 RO 1,0mm
  • Hrúbka materiálu
    1 mm