Nerezový drez Sinks BOX 780 RO 1,0 mm 440 x 780 mm RDBOK7804401RO
Č. výrobku: 10633717
  • Vyhotovenie: Vstavaný drez, Drez pod pracovnú dosku
  • Vhodné pre: Spodnú skrinku 80 cm
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás, v predajni alebo telefonicky!
  • Vhodné pre
    Spodnú skrinku 80 cm
  • Číslo artikla výrobcu
    RDBOK7804401RO
  • Séria
    BOX 780 RO 1,0mm
  • Hrúbka materiálu
    1 mm