Nerezový drez Sinks CLASSIC 500 V 0,5 mm matný 400 x 500 mm STSCLM5004005V
Č. výrobku: 10633722
  • Vyhotovenie: Vstavaný drez
  • Vhodné pre: Spodnú skrinku 40 cm, Spodnú skrinku 45 cm
  • Vybavenie ventila: 3 ½" Sitkový odpad s ručným ovládaním
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 5 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Drez
  • Vyhotovenie
    Vstavaný drez
  • Materiál
    Nehrdzavejúca oceľ
  • Základná farba
    Nehrdzavejúca oceľ
  • Farebný odtieň
    Ušľachtilá oceľ
  • Vlastnosti
    Hygienické, Nehrdzavejúci
  • Vhodné pre
    Spodnú skrinku 40 cm, Spodnú skrinku 45 cm
  • Vybavenie
    Bez odkvapkávača
  • Vybavenie ventila
    3 ½" Sitkový odpad s ručným ovládaním
  • Variant
    Bez otvoru na kohútik
  • Súčasťou balenia
    Sifón, montážne kovanie
  • Tvar
    Hranatý
  • Číslo artikla výrobcu
    STSCLM5004005V
  • Séria
    CLASSIC 500 V 0,5mm matný
  • Hrúbka materiálu
    0,5 mm