Nerezový drez Sinks CLASSIC 760 V 0,5 mm matný 435 x 760 mm STSCLM7604355V
Č. výrobku: 10633721
  • Vyhotovenie: Vstavaný drez
  • Vhodné pre: Spodnú skrinku 50 cm
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 11 ks okamžite k dispozícii
  • Kuchyňa, Vnútorná oblasť
Rýchle doručenie po dohode
  • Vhodné pre
    Spodnú skrinku 50 cm
  • Vybavenie
    1 drez, S odkvapkávačom
  • Číslo artikla výrobcu
    STSCLM7604355V
  • Séria
    CLASSIC 760 V 0,5mm matný
  • Hrúbka materiálu
    0,5 mm