Nerezový drez Sinks CLASSIC 860 V 0,5 mm matný 435 x 860 mm STSCLM8604355V
Č. výrobku: 10633727
  • Vyhotovenie: Vstavaný drez
  • Vhodné pre: Spodnú skrinku 50 cm
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 5 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
  • Vhodné pre
    Spodnú skrinku 50 cm
  • Vybavenie
    1 drez, S odkvapkávačom
  • Číslo artikla výrobcu
    STSCLM8604355V
  • Séria
    CLASSIC 860 V 0,5mm matný
  • Hrúbka materiálu
    0,5 mm