Oceľová jednokĺbová petlica RG.12.90.CRN s otočným okom pre fixáciu dverí, matná čierna
Č. výrobku: 12319603
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 15 ks okamžite k dispozícii
  • Šírka
    37 mm
  • Dĺžka
    86 mm
Preskočiť oblasť
Oceľová jednokĺbová petlica RG.12.90.CRN s otočným okom pre fixáciu dverí bez viasiaceho zámku
• Montáž pomocou skrytých vrutov
• Dĺžka 90 mm