Sprchový žľab Alcadrain Optimal pre perforovaný rošt alebo dlažbu APZ12-750
dĺžka žľabu
Č. výrobku: 10333820
  • Vlastnosti: So zápachovým uzáverom
  • minimálna hrúbka podlahy: 85 mm
  • celková stavebná výška: 100 mm - 125 mm
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 4 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 9 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Spodný diel sprchového žľabu
  • Oblasť použitia
    Inštalácia v priestore
  • Vhodné pre priestory
    Kúpeľňa
  • Materiál
    Plast
  • vhodné pre rošt
    Line, Pure, Hope, Buble, Dream
  • dĺžka žľabu
    810 mm
  • minimálna hrúbka podlahy
    85 mm
    750 mm
  • šírka kanálika
    61,5 mm
  • celková stavebná výška
    100 mm - 125 mm
  • výkon odpadu
    63 l/min
  • priemer odtokovej trubky
    50 mm
  • Vlastnosti
    So zápachovým uzáverom
  • Číslo artikla výrobcu
    APZ12-750
  • Max. hrúbka dlaždice
    12 mm