Trezor Yale High Security Home YSFB/250/EB1
Č. výrobku: 10496080
  • Vyhotovenie: Nábytkový trezor
  • typ zámku: Elektronický zámok, Kombinácia číselného zámku, Sken prstov
  • bezpečnostný stupeň: -
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 3 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Trezor
  • Vyhotovenie
    Nábytkový trezor
  • Materiál
    Oceľ práškovaná
  • typ zámku
    Elektronický zámok, Kombinácia číselného zámku, Sken prstov
  • Vonkajší rozmer šírka
    350 mm
  • vnútorný rozmer - šírka
    345 mm
  • Vnútorný rozmer výška
    242 mm
  • vnútorný rozmer - hĺbka
    245 mm
  • Hmotnosť
    12,1 kg
  • objem
    20,5 l
  • bezpečnostný stupeň
  • počet kľúčov
    1 Kus
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Vonkajší rozmer hĺbka
    300 mm
  • Vonkajšia výška
    250 mm
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
• Trezor je možné ukotviť k stene alebo podlahe pomocou priložených skrutiek
• Technológia proti prerezaniu a extra zosilnené dno
• Zámok skrine je napájaný z batérie av prípade vybitia batérií je možnosť pripojenia 9V batérie
• 20mm uzamykacie čapy a zosilnené pánty