Trezor Yale Kompakt YSEB/200/EB1
Č. výrobku: 10238649
  • Vyhotovenie: Nábytkový trezor
  • typ zámku: Elektronický zámok, Mechanický núdzový zámok
  • bezpečnostný stupeň: -
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 4 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Trezor
  • Vyhotovenie
    Nábytkový trezor
  • Materiál
    Oceľ práškovaná
  • typ zámku
    Elektronický zámok, Mechanický núdzový zámok
  • Vonkajší rozmer šírka
    350 mm
  • priemer svorníkového blokovania
    20 mm
  • vnútorný rozmer - šírka
    345 mm
  • Vnútorný rozmer výška
    192 mm
  • vnútorný rozmer - hĺbka
    145 mm
  • Hmotnosť
    8,5 kg
  • objem
    9,6 l
  • bezpečnostný stupeň
  • počet čapových uzáverov
    2 Kus
  • počet kľúčov
    1 Kus
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Použitie
    Zabezpečenie
  • Vhodné pre
    Dokumenty, Šperky, Peniaze
  • Vhodné pre priestory
    Pracovňa, V dome, Hotelové izby, Kancelária / ordinácia
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Vonkajší rozmer hĺbka
    200 mm
  • Vonkajšia výška
    200 mm