Vývodka MPC-16-M16B IP65 pre flexibilnú chráničku
Č. výrobku: 12241591
  • Oblasť použitia: Exteriér, Interiér
  • Vlastnosti: Tuhý
  • Počet: 1 Kus
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 9 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Ulička 6
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Skrutkovanie káblov
  • Vyhotovenie
    Koncový kus
  • Druh ochrany
    IP 65
  • Oblasť použitia
    Exteriér, Interiér
  • Vlastnosti
    Tuhý
  • Farebný odtieň
    Čierna
  • Vhodné pre
    Káble
  • Priemer
    16 mm
  • Šírka
    16 mm
  • Výška
    29 mm
  • Dĺžka
    0,011 m
  • veľkosť
    M16
  • Počet
    1 Kus
  • Druh montáže
    Nástenné
  • Špecifikácia materiálu
    Polyamid (PA)
  • Použitie
    Ochrana
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
Stupeň ochrany IP65 – zaisťuje ochranu proti vode a prachu
Materiál: Polyamid (PA) – zaručuje vysokú odolnosť a trvanlivosť
Priemer: 16 mm – ideálny pre široké spektrum káblov
Druh montáže: Nástenné – jednoduchá inštalácia a použitie
Táto vývodka je koncovým prvkom, ktorý sa ľahko montuje a je navrhnutý pre maximálnu ochranu káblov. Jej rozmery (dĺžka 11 mm, výška 29 mm, šírka 16 mm) zaisťujú, že sa zmestí do rôznych priestorov a aplikácií. Vďaka svojej tuhej konštrukcii je vývodka MPC-16-M16B ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenie pre ochranu káblov.
Technická špecifikácia:
• Dĺžka: 11 mm
• Výška: 29 mm
• Šírka: 16 mm