0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 2. 2023 o 6:02. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

12 klincov večnosti

Doba čítania: 6 min.
12 klincov večnosti

Dvanásť zásad a presvedčení, na ktorých v HORNBACHu staviame.

S HORNBACHom sa stavia a nie po domácky majstruje.

Už viac ako 138 rokov.

Od remesla pre remeslo, tak možno v kocke popísať históriu firmy HORNBACH. Základný kameň položil pokrývačský majster Michael Hornbach v roku 1877 dielňou v Landau vo Falcku. Po 23 rokoch podnik rozšíril jeho syn Wilhelm o obchod so stavebninami. Odvtedy až dodnes prispievala svojím podielom k rozvoju podniku každá generácia.

12 klincov večnosti
12 klincov večnosti

Nie je to množstvo predajní, čo profiluje našu firmu.

Je to ich veľkosť.

Viac než 147 predajní, ktoré HORNBACH v súčasnosti prevádzkuje, sa možno zdá na prvý pohľad málo, HORNBACH však nestavia na kvantitu, ale na kvalitu a veľkosť. V segmente megastore, čo zodpovedá približne veľkosti dvoch „normálnych“ predajní, je preto HORNBACH jasná jednotka. „Ak áno, nech to stojí za to“. Podľa tohto hesla sa HORNBACH ďalej rozvíja v Rakúsku, Holandsku. Luxembursku, Česku, Švajčiarsku, Švédsku, Slovensku a Rumunsku.

Pri výbere lokality uvažujeme ako pri stavbe domu.

Navždy.

Na každú našu lokalitu sme hrdí a sme si istí, že to tak bude aj v budúcnosti. Trvalý úspech nemožno dosiahnuť cez noc. Ako pri stavbe vlastného domu, aj tu sa v každej lokalite dôkladne overuje kvalita a potenciál rozvoja. Pre predajne HORNBACH prichádza do úvahy iba prvotriedna poloha s výborným dopravným spojením a primerane veľkou spádovou oblasťou.

12 klincov večnosti
12 klincov večnosti

HORNBACH je rodinný podnik.

Spoločnosť má dnes okolo 16 000 ľudí.

Náš podnik každoročne rastie a vytvára tak neustále nové trvalé pracovné miesta. Spôsob spolupráce nie náhodou pripomíná veľkú rodinu. Mladý pracuje vedľa staršieho, skúsený vedľa učňa, spojení lojalitou, ľudskosťou a dôverou. Právo na chybu tu má rovnaké miesto ako právo na perspektívy profesijného rozvoja. Preto je štruktúra zodpovednosti budovaná decentralisticky. Každý je pobádaný, aby sa podieľal na podnikovom úspechu.

Náš burzový kurz má základy.

Z betónu a ocele.

HORNBACH obchoduje s reálnymi hodnotami a disponuje substanciou, na ktorú sa možno spoľahnúť. Zákazníci, dodávatelia aj investori vedia, na čom pri skupine HORNBACH, od roku 1987 kótovanej na burze, sú a z úspešnej expanzie koncernu v Európe profitujú. HORNBACH ako popredný prevádzkovateľ predajní pre stavbu a záhradu nielen v Nemecku, ale aj v ôsmich ďalších krajinách, predstavuje nový potenciál rastu.

12 klincov večnosti
12 klincov večnosti

Renovácia nie je pre našich zákazníkov nutným zlom.

Je to poslanie sprevádzané náruživosťou.

Hrdo cítiť tvorivú silu vlastných rúk. Budovať nové na ruinách minulosti. Kto ešte nikdy nestál v pote tváre pred vlastnoručne opraveným krovom, zrenovovanou kúpeľňou a pod., nemôže pochopiť, čo našich zákazníkov podnecuje. Zákazníci HORNBACHU majú vysoko profesionálne nároky na realizáciu svojich projektov. Z tohto dôvodu sme tiež prvou adresou pre profesionálov.

Kto chodí do HORNBACHu, nepotrebuje len päť ozdobných háčikov.

Potrebuje silného partnera pre svoj projekt.

Zákazníci HORNBACHu majú v pláne vždy niečo veľké. Nech už to je rekonštrukcia kúpeľne, pôjdová vstavba alebo založenie záhradného jazierka. V HORNBACHu sa neuvažuje o jednotlivých dlaždiciach, doskách či skrutkách, ale o celom projekte, všetkých prostriedkoch a spôsoboch jeho realizácie. Na týchto zákazníkov sa HORNBACH špecializuje svojím sortimentom a snaží sa preto o jeho šírku, hĺbku, kvalitu a dostupnosť. A nemožno zabudnúť na naše rozsiahle servisné služby, pretože kto vstúpi do predajne HORNBACH, musí okamžite pochopiť: tu som správne v predajni číslo 1 pre svoje projekty.

12 klincov večnosti
12 klincov večnosti

Každý vie občas ponúknuť nejaký výrobok za mimoriadne výhodnú cenu.

HORNBACH chce byť najvýhodnejší celým sortimentom. Ruku na to!

Na čo je nesporne najlacnejší cement, keď všetko ostatné, čo potrebujete na novú stenu, je drahé? Jasným cieľom HORNBACHu je preto ponúkať každý artikel za garantovanú najnižšiu cenu 365 dní v roku. To poskytuje našim projektovým zákazníkom istotu pri plánovaní. Čo je pre nich najdôležitejšie, je celková cena pod čiarou. Tá musí byť neprekonateľná. Ak nájdete identický druh tovaru výhodnejšie, ponúkneme vám rovnakú cenu a k tomu poskytneme ešte 10% navyše.

Zákazníkom, ktorí dokážu zdvihnúť desaťkilové kladivo dvoma prstami, ponúkneme radšej len kvalitné výrobky.

A bodka.

Je to jasné. Kto chce realizovať svoje projekty v oblasti rekonštrukcie a úpravy záhrady bez kompromisov, vyžaduje tiež stopercentnú spokojnosť s materiálom a náradím. Preto v HORNBACHu nájdete len to, čo by HORNBACH použil sám. Kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť. V obrovských množstvách a za jednu cenu, ktorú…ale to už iste viete.

12 klincov večnosti
12 klincov večnosti

Náš produkt nie je tovar.

Našim produktom sú nadšení zákazníci.

So zvyšujúcou sa ponukou a z nej vyplývajúcich možností rastie aj fantázia našich zákazníkov. Na realizáciu predstáv svojich zákazníkov preto HORNBACH ponúka omnoho viac než potrebné druhy tovaru. Počítačovo riadené miešanie farieb, rozsiahly program kurzov, prírez dreva, prenájom strojov či široké možnosti financovania. A aby sme nezabudli na najdôležitejšiu službu zo všetkých: osobný rozhovor s našimi kompetentnými zamestnancami.

V oblasti expanzie neponechávame nič náhode.

Všetko riešia naši vlastní odborníci v celej Európe.

Motorom európskej expanzie HORNBACHu je spoločnosť HORNBACH Immobilien AG. Fundovaný tím odborníkov na nehnuteľnosti s medzinárodnými skúsenosťami obstaráva, zaisťuje a rozvíja nové nadejné lokality s vynikajúcou polohou na národnej aj medzinárodnej úrovni. A to nie je zdaľeka všetko. V posledných rokoch je navyše podporovaný predaj a spätný prenájom. V tomto prípade sa časť nových predajní HORNBACH predá investorovi a spätne sa dlhodobo prenajme. Tak HORNBACH plynule pokračuje v ďalších dynamických expanziách a refinancuje ich. HORNBACH Immobilien AG však nie je aktívna iba vo vlastných záležitostiach. Po celej Európe sú atraktívne lokality s výhodnou polohou, v rámci ktorých HORNBACH často rozvíja obchodné a priemyselné centrá pre tretie osoby. Tak vznikajú ďalšie magnety obchodu a služieb, ktoré svojou rôznorodou ponukou zvyšujú atraktivitu celého regiónu.

12 klincov večnosti
12 klincov večnosti

S nami to zvládnete.

Yippie Ja Ja Yippie Yippieh Yeah!

HORNBACH nie je stav. HORNBACH je pohyb. Alebo lepšie povedané: musí byť v pohybe, pretože v neustálom pohybe je aj trh. Situácia na trhu sa mení, objavujú sa nové produkty, niekde možno vyjednať ešte výhodnejšiu cenu. HORNBACH však stále zavádza aj interné zmeny, a to, ako sa patrí, vo veľkom štýle. Podnikové procesy sú priebežne zlepšované a podporované progresívnymi informačnými technológiami a logistikou. To znamená stálu spoluúčasť a zmenu myslenia súčasných takmer 16 000 zamestnancov a pre HORNBACH samotný povinnosť kontinuálnej internej komunikácie. Opatrenia tohto druhu sú v HORNBACHU zhrnuté pod nálepkou: „V znamení kladiva“, počínajúc obsiahlym zamestnaneckým časopisom cez podnikové vysielanie až po „Desatoro HORNBACHu“ - nemenné pravidlá našej vzájomnej spolupráce.

hore