FAQ

Filozofia trvale nízkych cien

Doba čítania: 2 min.
Filozofia trvale nízkych cien

HORNBACH vždy garantuje trvalo nízke ceny. S nami ušetríte s každým nákupom skutočné peniaze. Takže vám vždy ostanú prostriedky na niečo pekné. Na viac rezňov, piva, paliva, výletov, ....

Každý by mal mať možnosť realizovať svoj projekt, nech je akokoľvek veľký. Jasné, že na to je potrebné hlavne cenovo výhodné náradie a materiál. Preto v HORNBACHu platí filozofia trvale nízkych cien. Aby sme ju udržali, porovnávame priebežne svoje ceny s cenami konkurencie. Tým je zaručené, že u nás vždy budete nakupovať všetko výhodnejšie ako u našej konkurencie. Ruku na to!

Žiadne lákadlá! Všetko výhodne!

V HORNBACHu sa nepúšřame do vypisovania špeciálnych akcií a ponúk. U nás sú všetky výrobky cenovo výhodné. To vám padne vhod najmä pri väčších projektoch. Pretože nikomu neprospieva, keď je jeden druh výrobku lacnejší, ale ostatných dvadsať výrobkov naopak drahších. Nezáleží na tom, aké množstvo, rozmery a prevedenie si želáte, vďaka filozofii trvale nízkych cien v HORNBACHu zaplatíte pod čiarou vždy o niečo menej ako u našej konkurencie.

Viac piva

Žiadne akciové ceny! Vždy výhodne!

V HORNBACHu nemusíte čakať na špeciálne ponuky, aby ste mohli zrealizovať svoj projekt. Konkrétne to znamená, že naše ceny nie sú výhodné len dva týždne, ale sú výhodné 365 dní v roku. Pre vás to znamená to, že nemusíte čakať na ďalšiu cenovú akciu, aby ste sa mohli pustiť do svojho projektu. Môžete začať ihneď. A to za zaručene výhodnú cenu.

Žiadne zľavy! Ihneď výhodne!

Je jasné, že pri sortimente 120 000 druhov tovaru sa môže stať, že jeden alebo druhý výrobok bude ponúkať konkurencia lacnejšie. Preto u nás platí záruka trvale nízkych cien. Objavíte u konkurencie rovnaký výrobok za výhodnejšiu cenu, znížime vám ju aj my a získate zľavu ďalších 10 % ako odmenu za vaše upozornenie. Toto platí aj pri reklamných akciách a zľavových akciách aj internetových cenách. Nevzťahuje sa to na výpredaje.