0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 2. 2023 o 4:14. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Náš postoj k ohňostroju

Doba čítania: 2 min.
Náš postoj k ohňostroju

V roku 2019 sme sa rozhodli, že s ohľadom na ochranu životného prostredia a zvierat nebude v našej ponuke od roku 2020 žiadna zábavná pyrotechnika.

HORNBACH pravidelne reviduje sortiment svojich predajní, okrem iného s ohľadom na koncept dlhodobej udržateľnosti. S našimi zákazníkmi vedieme dialóg a sme otvorení iniciatívam a návrhom na zmeny.

Problematikou predaja zábavnej pyrotechniky sme sa zaoberali a urobili jasné rozhodnutie. Zábavná pyrotechnika nepatrí medzi tovar, ktorý chceme našim zákazníkom ponúkať.

Sme hrdí na to, že v každej z našich predajní nájdu záujemcovia všetko potrebné pre svoje projekty a staviteľské plány. A to je úloha, ktorú chce HORNBACH plniť aj do budúcnosti. Byť šikovným partnerom pre remeselníkov, stavebníkov a všetkých, ktorí majú túžbu realizovať svoje projekty.

Jedno je isté. U nás sa slávi každý deň.

Projekty, to je naša osobná oslava! U nás nájdete podporu pre každý svoj projekt. Šírka sortimentu vám zaručí, že nech si spomeniete na akúkoľvek malú skrutku alebo nit, u nás dostanete všetko a to za trvale najnižšiu cenu.

Takže čo vám bráni pustiť sa do ďalšej súkromnej ​​oslavy, do ďalšieho projektu?
hore