FAQ

Zdravá domácnosť

Doba čítania: 1 min.
Zdravá domácnosť

V popredí nášho záujmu je ponúknuť také výrobky, ktoré vám umožnia vytvoriť priestor na bývanie, v ktorom sa budete cítiť dobre, oddýchnete si a zároveň budú spĺňať prísne štandardy kvality.

Senzibilita zákazníkov vo vzťahu ku škodlivým zložkám vo vzduchu a vo výrobkoch sa neustále zvyšuje. V popredí nášho záujmu je ponúknuť také výrobky, ktoré Vám umožnia vytvoriť priestor na bývanie, v ktorom sa budete cítiť dobre, oddýchnete si a zároveň budú spĺňať prísne štandardy kvality.

Úspora energií a efektivita sa stavia do popredia, ruka v ruke s týmto trendom ide ale napríklad praktické hermetické uzavretie miestností pomocou okien a zateplenie fasád. Tak síce zostáva teplota v miestnosti konštantná, ale potenciálne nebezpečné a škodlivé látky zostávajú v podstate nevyvetrateľné.

Projekt Zdravá domácnosť má za cieľ, pri stavbe a výmaľbe vnútorných miestností zamedziť výskytu škodlivých látok. Aby ste takéto výrobky z našej ponuky lepšie spoznali, sú opatrené pečiatkou "Modrý anjel" alebo pečiatkou EKO-inštitútov.