0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
20.01. Inventúra 7:00 - 20:00 Hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 20. 1. 2022 o 15:15. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

Vyberte si svoju kategóriu

Prežite zimu v pokoji - s HORNBACHom.

Naši zákazníci majú zmysel pre dokonalosť. Chcú pre svoj dom a pre svoju rodinu vždy len to najlepšie a ani vo svojom koníčku, domácom tvorení, sa nikdy neuspokoja s ničím iným ako s dokonalými výsledkami. Vďaka nášmu poradenstvu pomáhame našim zákazníkom s projektmi a rekonštrukciami.

V zimnom období, kedy je väčšinu času tma, je mimoriadne dôležité mať to správne osvetlenie. Preto si na záhradu kúpte nové, energeticky úsporné vonkajšie osvetlenie, nech vždy nájdete cestu domov. V izbách, kde trávite svoj voľný čas si náladu zdvihnite príjemným interiérovým osvetlením.

S dostatočným predstihom začnite inštaláciou nových krbových kachlí alebo si aspoň nezabudnite doplniť zásoby brikiet, dobre vysušeného palivového dreva, ekologických peliet a ďalších palív.

Pokračovať potom môžete rekonštrukciou kúpeľne a WC. Napríklad mozaiky sú nevyčerpateľnou zásobou inšpiratívnych dekorov a farieb. Do novej kúpeľne sa vám určite bude hodiť aj nová vaňa, pre milovníkov rýchleho ranného osvieženia sprchový kút a kvalitné vodovodné batérie s dlhou životnosťou. Dokonalá a praktická kúpeľňa sa nezaobíde bez kúpeľňového nábytku. Zimné radovánky a projekty kúpeľňou ale skončiť nemusia. Vytvorte si krásny interiér aj v ďalších miestnostiach. Na podlahu sa môžete vrhnúť potom, čo si vyberiete z našej širokej ponuky dlažieb.

Ak dávate prednosť laminátovým podlahám, potom iste oceníte obrovský výber farieb a dekorov. Nudné steny môžete obliecť do nového vďaka interiérovým farbám, alebo sa možete pustiť do náročnejšej aplikácie vnútorných omietok. Všetko dolaďte zavesením farebných záclon a závesov, nech je stále na čo pozerať. Nezabudnite na kvalitné a uzamykateľné dvere, nech je všetko nové bezpečne pod zámkom.

Ak vás nečakane potrápi veľká nádielka snehu, buďte pripravení. Kúpte si snehovú frézu, ktorá vám ušetrí čas a nervy. Pre menšie úpravy snehového poprašku vám bude stačiť odhŕňač snehu.

HORNBACH - inšpirácia pre vaše projekty

V HORNBACHu vám radi poradíme s vašimi záhradnými, stavebnými a bytovými projektmi. Pomocou našich projektových návodov pre záhradu, stavbu alebo kúpeľňu a sanitu zvládnete všetko oveľa ľahšie. Ukážeme vám, ako na to a vy sa budete môcť rovno pustiť do diela. Vy máte schopnosti, my skúsenosti!

Kde najlepšie zoženiete tovar za najnižšie ceny?

Všetci naši zákazníci už vedia, že v HORNBACHu si vďaka záruke trvale najnižších cien zaobstarajú celý náš sortiment za najvýhodnejšie ceny. Pre realizáciu svojich projektov si zakúpte náradie a stroje v jednej z predajní HORNBACH alebo online v e-shope.
Načerpajte novú inšpiráciu z našich návodov. Rozviňte svoje nové nápady na ďalšie kutilské projekty, s ktorými skrášlite dom i záhradu, a ktoré oslnia i vašich susedov.

HORNBACH - S nami to zvládnete.

hore
HORNBACH