0 Nákupný zoznam 0 Košík

Vyberte si svoju kategóriu

Skroťte jarnú záhradu - s HORNBACHom.

Na jar sa neprebúdza len príroda, ale aj vaše projekty, ktoré ste cez zimu nechali ležať ladom. Najviac práce na vás čaká vonku a na záhrade, takže je dobré si pripomenúť, čo všetko bude potrebné. Začať môžete výberom a následnou stavbou plastového záhradného domčeka, do ktorého možno prehľadne uložiť všetko záhradné náradie. Pokiaľ už vašu záhradu zdobí drevený záhradný domček, bolo by fajn mu dopriať novú ochrannú vrstvu, aby zase vydržal krásny po celú sezónu. Keď už hovoríme o ochranne dreva, skontrolujte aj stav dreveného plota. Možno by si tiež zaslúžil čerstvý náter a menšie či väčšie opravy, aby dovnútra neprekĺzla ani tá pomyselná myš.

Už od prvých jarných dažďových prehánok odporúčame myslieť na to, akým spôsobom dažďovú vodu uchovávať. Pri pestovaní zeleniny či zalievaní vyvýšených záhonov a ovocných kríkov sa vám zásoby dážďovky v sudoch na vodu budú vždy hodiť.

Nestihli ste cez zimu začať s rekonštrukciou podláh? Nikdy nie je neskoro na výmenu interiérovej ​​dlažby, do ktorej sa navyše čoskoro začnú opierať slnečné lúče a práca bude o to príjemnejšia. Ak si na podlahu vyberiete dlažbu s imitáciou dreva alebo dáte prednosť luxusnejším vzorom dlažby v imitácii kameňa, to je čisto na vašom vkuse. Skúste sa ale na projekt pozrieť viac zo široka. Možno to totiž bude chcieť aj vymaľovať. Biela farba na stenu je ideálnym základom pre ďalšie kreatívne nápady a dekorácie. Ešte než sa pustíte do nových podláh a do väčších aj menších opráv múrov, tak si pripravte aj suché zmesi a stavebnú chémiu. Sadra, samonivelačné stierky alebo malta sa v domácnosti nikdy nestratí.

HORNBACH - inšpirácia pre vaše projekty

V HORNBACHu vám radi poradíme s vašimi záhradnými, stavebnými a bytovými projektmi. Pomocou našich projektových návodov pre záhradu, stavbu alebo kúpeľňu a sanitu zvládnete všetko oveľa ľahšie. Ukážeme vám, ako na to a vy sa budete môcť rovno pustiť do diela. Vy máte schopnosti, my skúsenosti!

Všetci naši zákazníci už vedia, že v HORNBACHu si vďaka záruke trvale najnižších cien zaobstarajú celý náš sortiment za najvýhodnejšie ceny. Pre realizáciu svojich projektov si zakúpte náradie a stroje v jednej z predajní HORNBACH alebo online v e-shope.
Načerpajte novú inšpiráciu z našich návodov. Rozviňte svoje nové nápady na ďalšie kutilské projekty, s ktorými skrášlite dom i záhradu, a ktoré oslnia i vašich susedov.
HORNBACH - S nami to zvládnete.

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x