Kvalitné poradenstvo nosí košeľu

Základom projektu je dobrá rada

S dobrou radou ide všetko lepšie. Preto v HORNBACHu pracujú ľudia, ktorí sa v projektoch vyznajú. Sú to vyškolení remeselníci alebo ľudia s bezhraničnou vášňou pre hobby. Celkom 319 534 rokov skúseností. A stále to nie je dosť. Zákazníci HORNBACHu sú totiž náročnejší než iní.

Das Hemd Damenhemd

Dostanem odpovede na svoje otázky?.

Zákazníci HORNBACHu majú radi projekty, ktoré sú viac než len obyčajné vŕtanie dier. Často potrebujú odpovede na otázky ako: "Ako rozpoznám nosnú stenu?" Alebo: "Čo mám robiť, aby múr správne schol?" Skrátka majú otázky, ktoré by nemali zostať bez odpovede.

Na prvý pohľad nedokážete odhadnúť, čo vás pri projekte môže čakať? Nie je dôvod sa hanbiť, naopak. Ďalší dôvod hľadať odpovede v HORNBACHu.
Nebojte sa položiť zložitejšie otázky, napríklad: "Ako vytvorím záhradné jazierko?" Alebo: "Akú záťaž vydrží pružinová spona v sadrokartónu s hrúbkou 15 mm?"

  • 
				Košeľa detail
  • 
				Košeľa detail
  • 
				Košeľa detail rukáv
  • 
				Košeľa detail Meno
Klinec

A vedia naozaj všetko?

Nie ste spokojní so svojou kúpeľňou, záhradou alebo podkrovím? Všetko musíte mať dokonalé a dotiahnuté do konca? Potom ste tu správne! Od toho je tu projektové poradenstvo HORNBACH, ktoré vám poradí nielen so základnými vecami, ale so všetkým, čo k svojmu projektu potrebujete vedieť.

Návody pre vaše bývanie

Ako nalepiť na stenu obkladový kameň (so škárami)

Krútite hlavou pri predstave, že si do interiéru zaobstaráte obkladový kameň? Nie je sa čoho obávať. Steny s obkladovým kameňom vyzerajú dobre a s našim video návodom z projektovej dielne HORNBACH zvládnete celý projekt viac