Značka Tenneker, to sú:

  • Inovatívne výrobky s najnovšími technológiami.
  • Krátka doba montáže a ľahké čistenie.
  • Stála kontrola kvality nezávislými skúšobnými inštitútmi.

Značka TENNEKER

Pod kvalitnou značkou Tenneker nájdete široký sortiment grilov na drevené uhlie, plynových grilov a príslušenstva s veľmi dobrým pomerom cena-výkon. A je úplne jedno, či vaše srdce tlčie pre žeravé uhlíky grilu na drevené uhlie alebo univerzálne použiteľné plynové grily - v ponuke značky Tenneker nájdete zaručene ten správny gril.

Tip: Rýchlo zohrejte

Na zahriatie grilu použite vlnu ekologického zapaľovania od spoločnosti TENNEKER®. Kombinácia s voskom robí z drevnej vlny ideálny ľahší gril s extra dlhou dobou horenia asi 10 minút. Vďaka tomu je zahriatie hračkou.

Značková kvalita so zárukou


Pre dlhotrvajúcu radosť z grilov Tenneker sú všetky grily na drevené uhlie vyrobené z nerezovej ocele a vybavené silným grilovacím roštom.

V prípade plynových grilov čistenie uľahčujú liatinové rošty s porcelánovým poťahom. Nie je nič horšie, ako keď gril odrazu po 2 až 5 rokoch odíde.
So značkou Tenneker sa vám toto stať nemôže! My ponúkame na všetky plynové grily a grily na drevené uhlie záruku 10 rokov.

Značka TENNEKER
Všetky plynové grily TENNEKER® majú liatinové rošty potiahnuté porcelánom, a preto sú mimoriadne odolné a ľahko sa čistia.

Test plynového grilu Tenneker® TG-3

Tenneker TG 3

V teste uspel plynový gril Tenneker® TG-3 na veľmi dobrú. Testovaná bola špeciálne montáž grilu, uvedenie do prevádzky a čistenie.


Plynový gril Tenneker® TG-3 zabodoval najmä svojim:

  • optimálnym pomerom cena/výkon,
  • jednoduchou montážou,
  • vysokou kvalitou spracovania,
  • enormnou výkonnosťou.

Nechajte sa presvedčiť kladným výsledkom testu!