0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 2. 10. 2022 o 22:17. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

Zo starej nová - nechajte vašu kuchynskú linku poriadne vyniknúť!

S hybridným lakom HORNBACH nebude vašej tvorivej fantázii už nič stáť v ceste. Či už by ste si radi vytvorili prirodzené prostredie s elegantnými prírodnými farbami alebo by ste radšej výraznú farbu - z ponuky farieb hybridných lakov HORNBACH si iste vyberiete.

Hybridné laky HORNBACH spájajú v sebe výhody a prednosti PU akrylových lakov a lakov z alkydových živíc s modernou hybridnou technológiou. Tieto laky sú založené na vodnej báze, šetria životné prostredie, rýchlo schnú a sú extrémne výdatné.

Miešanie farieb v predajni

Ak si neviete vybrať farbu, môžete si nechať vami požadovaný odtieň úplne jednoducho namiešať v centre miešania farieb HORNBACH.

Ako nalakovať kuchynský nábytok

Ako na to?

1. krok
Najprv odskrutkujte madlá. Dôkladne odstráňte usadené nečistoty ako sú mastnoty a usadené výpary, napr. pomocou alkalizačného prípravku alebo čpavkového čistidla: 1 diel čpavku + 3 diely vody + 1 kvapka umývacieho prípravku.

2. krok
Poškodené miesta na povrchu opravte pomocou tmelu a nechajte zaschnúť podľa pokynov od výrobcu.

3. krok
Obrúste rovnomerne plochy k natretiu (brúsnym papierom so zrnitosťou cca 180). Po obrúsení odstráňte brúsny prach. Plochu dôkladne povysávajte alebo pozametajte do čista.

4. krok
Dobre prelepte plochy, ktoré sa nemajú nalakovať.

5. krok
A teraz príde na rad základný náter. Použite povrchový lak, ktorý je vhodný na podklad, a ktorého farebný odtieň sedí ku kryciemu laku: Biely, Šedý alebo Béžový. My odporúčame hybridný multifunkčný základný náter HORNBACH, základný matný náter na vodnej báze, pre interiéry aj vonkajšiu oblasť. Tento výrobok 3v1 je základným náterom, adhéznou medzivrstvou a povrchovým lakom v jednom a podporuje kryciu schopnosť a presnosť farebného odtieňa hybridných lakov HORNBACH.

6. krok
Základný náter musí schnúť aspoň 8 hodín. Potom ho obrúste brúsnym papierom zrnitosti 400 alebo jemnejším, alebo prebrúste pomocou jemného brúsneho vliesu. Potom opäť odstráňte brúsny prach.

7. krok
A teraz príde na rad medzivrstva pomocou krycieho laku s požadovaným farebným odtieňom. Za týmto účelom odporúčame hybridný lak HORNBACH. Tento krycí lak rýchlo schne, je mimoriadne výdatný a odolný proti poškriabaniu a naviac tiež ešte šetrí životné prostredie - keďže je založený na vodnej báze a je bez zápachu.

8. krok
Po dobe schnutia najmenej 12 hodín odporúčame plochu ešte raz mierne zbrúsiť brúsnym papierom zrnitosti 400 alebo jemnejším. A potom utrieť prach.

9. krok
A teraz môžete naniesť koncový náter. Opäť použite krycí lak.
Po zaschnutí môžete odstrániť lepenku a namontovať madlá.

Upozornenie:

Nalakované plochy dosiahnu svoju koncovú tvrdosť a tým tiež svoju plnú zaťažiteľnosť po dobe schnutia 28 dní.

Centrum miešania farieb

V centre miešania farieb si môžete nechať hybridný lak namiešať aj vo vami požadovanom farebnom odtieni - jednoducho, rýchlo a presne. Podrobné informácie nájdete v centre miešania farieb alebo sa spýtajte odborného personálu vo vašej najbližšej predajni HORNBACH!

Témy, ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH