Aku bezuhlíková kombo sada DeWalt 18V DCK2051H2T, vŕtačka DCD800 a rázový uťahovák DCF850
Záruka 5 rokov
Podmienky záruky
Č. výrobku: 12521936
  • Napätie akumulátora: 18 V
  • Kapacita akumulátoru: 2 x 5 Ah
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 5 ks okamžite k dispozícii
  • Náradie, Vnútorná oblasť
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Napätie akumulátora
    18 V
  • Kapacita akumulátoru
    2 x 5 Ah
  • Typ akumulátora
    Li-Ion
  • Set sa skladá z
    Príklepová vŕtačka DCD800
    Rázový uťahovák DCF850
    2x batéria 5,0 Ah POWERSTACK
    1x nabíjačka DCB115
    Kufor TSTAK
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Sada DeWALT 18V DCK2051H2T, ktorá zahŕňa vŕtačku DCD800 a rázový uťahovač DCF850, je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú výkonné a spoľahlivé náradie pre domáce aj profesionálne použitie. Táto kombo sada je navrhnutá tak, aby splnila aj tie najnáročnejšie požiadavky používateľov.
Kľúčové vlastnosti
DeWALT vŕtačka DCD800 - 3. generácia kompaktných vŕtačiek, ľahšia a výkonnejšia
Bezuhlíkový motor - zaisťuje vyšší výkon a efektivitu
Rázový uťahovač DCF850 - maximálny uťahovací moment 205 Nm v kompaktnom prevedení
Ergonomický dizajn - pohodlné používanie aj pri dlhodobej práci
Technická špecifikácia
DeWALT vŕtačka DCD800
• Napájacie napätie: 18 V
• Max. krútiaci moment: 90 Nm (tvrdý materiál)
• Hmotnosť bez akumulátora: 1,2 kg
DeWALT rázový uťahovač DCF850
• Napájacie napätie: 18 V
• Max. krútiaci moment: 205 Nm