Aku kompresor 18V DeWALT DCC018N-XJ, bez aku a nabíjačky
Záruka 5 rokov
Podmienky záruky
Č. výrobku: 10737678
  • Plniaci výkon: 14,7 l/min
  • Max. pracovný tlak: 11 bar
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 3 ks okamžite k dispozícii
  • Náradie, Vnútorná oblasť
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Kompresor
  • Typ pohonu
    Aku
  • Max. pracovný tlak
    11 bar
  • Plniaci výkon
    14,7 l/min
  • Mazanie olejom
    Nie
  • Hmotnosť
    2,3 kg
  • Sieťové napätie
    0 V
  • Súčasťou balenia
    Adaptér 12 V pre napájanie z vozidiel
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti:
- Maximálny tlak 11 barov pre širokú škálu aplikácií
- LCD displej na jednoduché monitorovanie aktuálneho a požadovaného tlaku
- Automatické vypnutie na úsporu energie a ochranu zariadenia
- Duálny displej súčasne zobrazuje požadovaný a aktuálny tlak
Tento kompresor je vybavený batériou typu XR Li-Ion, ktorá zaručuje dlhú životnosť batérie a efektívny výkon. Môže byť napájaný z 12 V autozásuvky aj z 18 V batérie, čo z neho robí veľmi flexibilný nástroj pre rôzne situácie. S hmotnosťou len 3,0 kg (vrátane batérie) je ľahko prenosný a ideálny na mobilné použitie.
Technické špecifikácie:
- Napájanie: 12 V autozásuvka, 18 V batéria