Bezpečnostná masívna oceľová petlica RG.14.160.ZN dvojkĺbová, biely zinok
Č. výrobku: 12319605
  • Druh výrobku: Petlica
  • Vyhotovenie: Prepad, Petlica na dvojitú bránu
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 3 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
  • Vyhotovenie
    Prepad, Petlica na dvojitú bránu
  • Povrch/povrchová úprava
    Pozinkovaný
  • Šírka
    46,5 mm
  • Dĺžka
    158,7 mm
Preskočiť oblasť
Bezpečnostná masívna dvojkĺbová oceľová petlica RG.14.160.ZN
• Určená pre vyšší stupeň zabezpečenia
• Montáž petlice pomocou skrytých vrutov a priechodných skrutiek
• Hrúbka petlica 2 mm, oko HARDENED 8 mm
• Dĺžka 160 mm