Bezpečnostná masívna oceľová petlica RG.14.230.CRN štvorkĺbová, matná čierna
Č. výrobku: 12319612
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 6 ks okamžite k dispozícii
  • Šírka
    46,5 mm
  • Dĺžka
    233,7 mm
Preskočiť oblasť
Bezpečnostná masívna štvorkĺbová oceľová petlica RG.14.230.CRN
• Určená pre vyšší stupeň zabezpečenia
• Montáž petlice pomocou skrytých vrutov a priechodných skrutiek
• Hrúbka petlice 2 mm, oko HARDENED 8 mm
• Dĺžka 230 mm