Kompresor Stanley FATMAX B350/10/50 10 bar, olejový
Záruka 5 rokov
Podmienky záruky
Č. výrobku: 6744225
  • Plniaci výkon: 235 l/min
  • Max. pracovný tlak: 10 bar
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • V súčasnosti nie je k dispozícii
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Kompresor
  • Vyhotovenie
    Piestový kompresor
  • Oblasť použitia
    Exteriér
  • Vhodné pre
    Disky kolies, Garáž, Kompresor
  • Vhodné pre priestory
    Stavba, Stavba, Garáž, Renovácia, Kancelárské / obchodné priestory
  • Typ pohonu
    Elektrina
  • Menovitý počiatočný výkon
    2 200 W
  • Max. pracovný tlak
    10 bar
  • Plniaci výkon
    235 l/min
  • Sací výkon
    330 l/min
  • Hladina akustického tlaku
    97 dB
  • Mazanie olejom
    Áno
  • Funkcie
    Pojazdný
  • Hmotnosť
    53 kg
  • Sieťové napätie
    230 V
  • Otáčky
    1 570 r/min
  • Objem nádrže
    50 l
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Výhody:
• Dvojvalcový motor pre vysoký výkon
• Olejové mazanie zaisťuje dlhšiu životnosť
• Vhodný pre profesionálne aj hobby využitie
• Mobilita vďaka kolieskam a madlu
• Vysoká kapacita – zvláda aj náročné úlohy
Výkonný dvojvalcový kompresor pre náročné použitie
Príkon: cca 2,2 kW / 3,0 HP
Maximálny tlak: 10 bar