LED osvetlenie do kúpeľne Globo Sapana 41562-18N IP44 18 W 1600 lm 3000 K matný nikel
Č. výrobku: 12057500
  • Vyhotovenie: Stropné svietidlo
  • Objímka: Zabudované LED
  • Vrátane svetelného zdroja: Áno
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 3 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Možno kúpiť online
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vrátane svetelného zdroja
    Áno
  • Typ zdroja
    LED
  • Objímka
    Zabudované LED
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Max. výkon
    18 W
  • Svetelný tok
    1 600 lm
  • Farba svetla
    Teplá biela
  • Teplota chromatickosti
    3 000 K
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Druh ochrany
    IP 44
  • Materiál rámu
    Plast
  • Farba skla / tienidla
    Opálová
  • Výška
    25 mm
  • Šírka
    294 mm
  • Hĺbka
    294 mm
  • Funkcie
    Pamäťová funkcia, Stmievateľné pomocou vypínača
  • Séria
    Sapana
  • Vhodné pre priestory
    Spálňa, Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Detská izba, Kúpeľňa
  • Prevádzkový režim
    Sieťové napájanie
  • Vyhotovenie
    Stropné svietidlo
  • Použitie
    Funkčné osvetlenie
  • Trieda energetickej náročnosti
    F
  • Typ energetického štítka
  • Číslo artikla výrobcu
    41562-18N
  • Dizajnový štýl
    Minimalistický, Basic
  • Povrch/povrchová úprava
    Matný
  • Farba rámu
    Nikel
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Objevte elegantní a funkční osvetlenie pro vaši kúpeľňu s LED osvetleniem do koupelny Globo SAPANA. Toto stropné svietidlo kombinuje moderní design s praktickými vlastnostmi, které oceníte při každodenním používání. S výkonem 18W a světelným tokem 1600lm poskytuje příjemné teplé bílé světlo s teplotou chromatičnosti 3000K. Vďaka krytí IP44 je ideální volbou pro vlhké prostředí koupelny, kde zajišťuje bezpečné a efektivní osvetlenie.
Kľúčové vlastnosti:
Výkon: 18W