LED osvetlenie do kúpeľne Globo Sapana 41562-18WW IP44 18 W 1600 lm 3000 K hnedé
Č. výrobku: 12057514
  • Max. výkon
    18 W
  • Svetelný tok
    1 600 lm
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Výška
    25 mm
  • Šírka
    294 mm
  • Hĺbka
    294 mm
  • Vhodné pre priestory
    Spálňa, Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Detská izba, Kúpeľňa
  • Číslo artikla výrobcu
    41562-18WW
  • Farba rámu
    Hnedá
Preskočiť oblasť
Stropné svietidlo SAPANA 1xLED od značky Globo je ideálním řešením pro moderní osvetlenie vaší koupelny. Toto elegantní svietidlo v hnědé barvě kombinuje styl a funkčnost, což z něj činí skvělou volbu pro každé vlhké prostředí. S výkonem 18W a světelným tokem 1600lm poskytuje příjemné teplé světlo s teplotou 3000K, které vytváří útulnou atmosféru.
Kľúčové vlastnosti:
Elegantní design v hnědé barvě
Výkon 18W s teplým bielym světlem (3000K)
Světelný tok 1600lm pro optimální osvetlenie
Krytí IP44 pro použití v koupelně
Technická špecifikácia:
Materiál rámu: Plast
Materiál skla/stínidla: Plast
Objímka: LED napevno zabudované
Provozní napětí: 230 V