LED osvetlenie do kúpeľne Globo Sapana 41562-24N IP44 24 W 2300 lm 3000 K matný nikel
Č. výrobku: 12057503
  • Max. výkon
    24 W
  • Svetelný tok
    2 300 lm
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Výška
    25 mm
  • Šírka
    420 mm
  • Hĺbka
    420 mm
  • Funkcie
    Pamäťová funkcia, Stmievateľné pomocou vypínača
  • Vhodné pre priestory
    Spálňa, Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Detská izba
  • Číslo artikla výrobcu
    41562-24N
  • Dizajnový štýl
    Minimalistický, Basic
  • Povrch/povrchová úprava
    Matný
  • Farba rámu
    Nikel
Preskočiť oblasť
LED osvetlenie do koupelny Globo SAPANA je ideálním řešením pro moderní a stylové osvetlenie vaší koupelny. S elegantním designem v matném niklu a vysokou funkčností, toto stropné svietidlo přináší nielen estetiku, ale i praktické výhody. Jeho výkon 24W a světelný tok 2300lm zajišťují příjemné teplé bílé světlo s teplotou chromatičnosti 3000K, které vytváří útulnou atmosféru.
Kľúčové vlastnosti:
• Elegantní design v matném niklu
• Světelný tok 2300lm s teplým bielym světlem (3000K)
• Krytí IP44 pro vlhké prostředí
• Funkce Memory a stmívatelnost přes stěnový vypínač
Technická špecifikácia:
• Výkon: 24W
• Provozní napětí: 230V
• Počet světelných zdrojů: 1 (LED napevno zabudované)
• Rozměry: Hĺbka 420 mm, Výška 25 mm