LED osvetlenie do kúpeľne Globo Sapana 41562-24WW IP44 24 W 2300 lm 3000 K imitácia dreva
Č. výrobku: 12057505
  • Max. výkon
    24 W
  • Svetelný tok
    2 300 lm
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Výška
    25 mm
  • Šírka
    420 mm
  • Hĺbka
    420 mm
  • Funkcie
    Pamäťová funkcia, Stmievateľné pomocou vypínača
  • Vhodné pre priestory
    Spálňa, Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Detská izba
  • Číslo artikla výrobcu
    41562-24WW
  • Farba rámu
    Hnedá
Preskočiť oblasť
LED osvetlenie do koupelny Globo Sapana je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci moderního designu a funkčnosti. Toto stropné svietidlo s imitací dřeva přináší do vašeho interiéru přírodní prvek, který se skvěle hodí do koupelny, spálňa nebo obývacího pokoje. S výkonem 24 W a světelným tokem 2300 lm poskytuje dostatečné osvetlenie pro každodenní aktivity.
Kľúčové vlastnosti
• Moderní design s imitací dřeva
• Výkon 24 W a světelný tok 2300 lm