LED osvetlenie do kúpeľne Globo Sapana 41563-24N IP44 24 W 2300 lm 3000 K matný nikel
Č. výrobku: 12057509
  • Vyhotovenie: Stropné svietidlo
  • Max. výkon
    24 W
  • Svetelný tok
    2 300 lm
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Výška
    25 mm
  • Šírka
    420 mm
  • Hĺbka
    420 mm
  • Funkcie
    Pamäťová funkcia, Stmievateľné pomocou vypínača
  • Vhodné pre priestory
    Spálňa, Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Detská izba
  • Vyhotovenie
    Stropné svietidlo
  • Číslo artikla výrobcu
    41563-24N
  • Dizajnový štýl
    Minimalistický, Basic
  • Povrch/povrchová úprava
    Matný
  • Farba rámu
    Nikel
Preskočiť oblasť
LED osvetlenie do koupelny Globo SAPANA je ideálním řešením pro moderní domácnosti, které hledají elegantní a funkční osvetlenie. S jeho matným niklovým designem a vysokou účinností se stává skvělým doplňkem do každé koupelny. Toto stropné svietidlo s výkonem 24W a světelným tokem 2300lm poskytuje příjemné teplé bílé světlo (3000K), které vytváří útulnou atmosféru.
Kľúčové vlastnosti:
• Elegantní design s matným niklem
• Výkon 24W a světelný tok 2300lm