LED osvetlenie do kúpeľne Globo Sapana 41563-24WW IP44 24 W 2300 lm 3000 K hnedé
Č. výrobku: 12057507
  • Vyhotovenie: Stropné svietidlo
  • Max. výkon
    24 W
  • Svetelný tok
    2 300 lm
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Výška
    25 mm
  • Šírka
    420 mm
  • Hĺbka
    420 mm
  • Funkcie
    Pamäťová funkcia, Stmievateľné pomocou vypínača
  • Vhodné pre priestory
    Spálňa, Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Detská izba, Kúpeľňa
  • Vyhotovenie
    Stropné svietidlo
  • Číslo artikla výrobcu
    41563-24WW
  • Farba rámu
    Hnedá
Preskočiť oblasť
Objevte moderní osvetlenie s stropném svietidlom Globo SAPANA, které je ideální volbou pro vaši kúpeľňu. Toto LED osvetlenie v elegantní hnědé barvě spojuje styl a funkčnost, čímž dodává vašemu prostoru sofistikovaný vzhled. S výkonem 24W a světelným tokem 2300lm poskytuje příjemné teplé světlo s teplotou chromatičnosti 3000K, které vytváří útulnou atmosféru.
Kľúčové vlastnosti:
Elegantní design v hnědé barvě
Výkon 24W a světelný tok 2300lm
Krytí IP44 pro vlhké prostředí
Teplé bílé světlo s teplotou chromatičnosti 3000K
Technická špecifikácia:
Materiál rámu: Plast
Materiál skla/stínidla: Plast
Provozní napětí: 230 V