LED stropné svietidlo Globo Jules 67169-18IP IP44 18W 1100lm 2700-6000K chróm
Č. výrobku: 10540973
  • Vyhotovenie: Stropné svietidlo
  • Objímka: Zabudované LED
  • Vrátane svetelného zdroja: Áno
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 3 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vrátane svetelného zdroja
    Áno
  • Stmievanie
    Nie
  • Typ zdroja
    LED
  • Objímka
    Zabudované LED
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Max. výkon
    18 W
  • Svetelný tok
    1 100 lm
  • Farba svetla
    Nastaviteľný odtieň bielej
  • Teplota chromatickosti
    2 700 K - 6 000 K
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Druh ochrany
    IP 44
  • Materiál rámu
    Kov
  • Tvar svetla
    Guľatý
  • Dĺžka
    600 mm
  • Výška
    125 mm
  • Šírka
    600 mm
  • Hĺbka
    125 mm
  • Priemer
    600 mm
  • Funkcie
    CCT
  • Séria
    Jules
  • Vhodné pre priestory
    Hala / predsieň, Jedáleň, Spálňa, Obývačka
  • Prevádzkový režim
    Sieťové napájanie
  • Hmotnosť
    0,87 kg
  • Vyhotovenie
    Stropné svietidlo
  • Číslo artikla výrobcu
    67169-18IP
  • Dizajnový štýl
    Moderný/Trendový, Romantický/Romance, Futuristika
  • Farba rámu
    Strieborná
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Objevte moderní osvetlenie s LED stropném svietidlom Globo 67169-18IP Jules, které kombinuje elegantní design a vysokou funkčnost. Toto svietidlo je ideální volbou pro interiéry, včetně vlhkých prostor, vďaka své ochraně IP44. S výkonem 18 W a světelným tokem 1100 lm poskytuje dostatečné osvetlenie pro každou místnost.
Kľúčové vlastnosti:
• Moderní design s chromovaným rámem
• Variabilní teplota chromatičnosti od 2700 do 6000 K
• Ochrana IP44, vhodné do vlhkých prostor
• Integrovaný LED zdroj s dlouhou životnosťí
Technická špecifikácia:
• Dĺžka: 600 mm
• Hĺbka: 125 mm
• Hmotnosť: 0.87 kg
• Provozní napětí: 230 V