LED stropné svietidlo Globo Reggy 67239-24B 24 W 2950 lm 3000 K čierne
Č. výrobku: 10496517
  • Vyhotovenie: Stropné svietidlo
  • Objímka: Zabudované LED
  • Vrátane svetelného zdroja: Áno
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vrátane svetelného zdroja
    Áno
  • Typ zdroja
    LED
  • Objímka
    Zabudované LED
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Max. výkon
    24 W
  • Svetelný tok
    2 950 lm
  • Farba svetla
    Teplá biela
  • Teplota chromatickosti
    3 000 K
  • Druh ochrany
    IP 21
  • Materiál rámu
    Kov
  • Tvar svetla
    Guľatý, Oválny
  • Dĺžka
    570 mm
  • Výška
    40 mm
  • Šírka
    230 mm
  • Hĺbka
    40 mm
  • Séria
    Reggy
  • Vhodné pre priestory
    Hala / predsieň, Obývačka
  • Prevádzkový režim
    Sieťové napájanie
  • Vyhotovenie
    Stropné svietidlo
  • Trieda energetickej náročnosti
    Neuvádza sa
  • Typ energetického štítka
  • Číslo artikla výrobcu
    67239-24B
  • Dizajnový štýl
    Moderný/Trendový, Futuristika
  • Farba rámu
    Čierna
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Objevte moderní osvetlenie s LED stropném svietidlom Globo REGGY, které kombinuje elegantní design a vysokou funkčnost. Toto svietidlo je ideální volbou pro interiérové prostory, kde chcete vytvořit příjemnou atmosféru. S výkonem 24 W a světelným tokem 2950 lm poskytuje dostatečné osvetlenie pro každou místnost.
Svietidlo je navrženo s ohledem na moderní trendy a jeho čierny rám dodává prostoru stylový vzhled. Teplota chromatičnosti 3000 K zajišťuje teplé a příjemné světlo, které je ideální pro relaxaci a odpočinek. Vďaka svému kompaktnímu designu s délkou 570 mm a hloubkou 40 mm se snadno integruje do jakéhokoli interiéru.
Kľúčové vlastnosti:
Výkon: 24 W
Světelný tok: 2950 lm
Teplota chromatičnosti: 3000 K
Styl: Moderní/Trendy
Technická špecifikácia:
Dĺžka: 570 mm
Hĺbka: 40 mm