Štítové kovanie RK.SPLIT.KO.PZ.72.L.CE guľa/kľučka v kombinácii ocele a hliníka
Č. výrobku: 12151508
  • Vyhotovenie: Dlhý štítok, Profilové valce PZ
  • Variant: Kľučka/Guľa
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 3 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
  • Vyhotovenie
    Dlhý štítok, Profilové valce PZ
  • perforácia
    PZ
  • Variant
    Kľučka/Guľa
  • Výška štítu / rozety cca
    240 mm
  • Šírka štítu / rozety cca
    41 mm
  • Hrúbka štítu / rozety cca
    6,5 mm
  • Vzdialenosť
    72 mm
  • Vhodné pre hrúbku dverí od - do
    35 mm - 55 mm
Preskočiť oblasť
Kľučka a guľa pevne uložené do štítu.
Dodávané na hrúbku dverí 35–55 mm.