Štítové kovanie RK.SPLIT.WC.72.CE kľučka/kľučka v kombinácii ocele a hliníka
Č. výrobku: 12151506
  • Vyhotovenie: Dlhý štítok, WC a kúpeľňový zámok
  • Variant: Kľučka/Kľučka
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 5 ks okamžite k dispozícii
  • Železiarstvo, Ulička 12
Rýchle doručenie po dohode
  • Vyhotovenie
    Dlhý štítok, WC a kúpeľňový zámok
  • perforácia
    WC a kúpeľňový zámok
  • Variant
    Kľučka/Kľučka
  • Výška štítu / rozety cca
    240 mm
  • Šírka štítu / rozety cca
    41 mm
  • Hrúbka štítu / rozety cca
    6,5 mm
  • Vzdialenosť
    72 mm
  • Vhodné pre hrúbku dverí od - do
    35 mm - 55 mm
  • Súčasťou balenia
    Balenie vr. spojovacieho materiálu a návodu na zmenu orientácie „WC“ gombíka.
Preskočiť oblasť
Kľučka a guľa pevne uložené do štítu.
Dodávané na hrúbku dverí 35–55 mm.