Stolárska frézka Proma SF-40/1500
Záruka 5 rokov
Podmienky záruky
Č. výrobku: 7904914
  • Menovitý počiatočný výkon: 1 500 W
  • Otáčky (od – do): 8 000 r/min
  • Výška stroja: 3 100 mm
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 6 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • Objednáme pre vás – vo vašej predajni.
  • Dodanie do cca 9 prac. dní
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Fréza
  • Vyhotovenie
    Fréza
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Vhodné pre
    Drevo
  • Typ pohonu
    Elektrina
  • Menovitý počiatočný výkon
    1 500 W
  • Otáčky (od – do)
    8 000 r/min
  • Skľučovadlo
    Klieština
  • Dĺžka stroja
    1 030 mm
  • Šírka stroja
    360 mm
  • Výška stroja
    3 100 mm
  • Sieťové napätie
    230 V