0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 11. 2022 o 12:24. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

Vyberte si svoju kategóriu

Nekonečné možnosti s HORNBACHom

Staňte sa naším hrdinom

Jeseňou vaše projekty nekončia. Naopak. Teraz je na nové projekty ten správny čas

Práve sa začala sezóna renovácií a rekonštrukcií. Čo je na prvom mieste vášho zoznamu? Tipujeme, že by mohlo ísť o výmenu starej podlahy za novú. Milovníci prírodných materiálov si pri výbere drevenej podlahy určite prídu na svoje. A tá vôňa! Ak ste sa z rôznych dôvodov rozhodli pre vinylovú podlahu , môžete sa tešiť na jednoduchú inštaláciu, atraktívny vzhľad a veľmi príjemný a odolný povrch. Laminátové podlahy sú v našich domácnostiach veľmi obľúbené a ich obrovská škála dekorov poteší priaznivcov moderného dizajnu aj osvedčenej klasiky.

Čoraz obľúbenejšie sú aj dlažby v rôznych imitáciách a obkladový kameň na stenu. Dizajn interiéru možno kombinovať s dlažbou s imitáciou kameňa alebo s hrejivým nábojom dlažby s imitáciou dreva . Pocit luxusu ľahko vytvorí dlažba s imitáciou mramoru a nadšencov minimalizmu poteší imitácia betónovej dlažby. Pamätníci sa potešia v oddelení retro dlažby.

Buď svetlo!

Prirodzené svetlo v týchto mesiacoch aby sme hľadali, takže si radšej skontrolujte funkčnosť stropných svietidiel a rovno si urobte zásobu úsporných žiaroviek. Keď už v tom budete, skúste sa viac zaujímať o spotrebiče pre chytrú domácnosť. Produkty z radu smart home vám ušetria náklady, čas a starosti.

Pokračovať môžete rekonštrukciou kúpeľne a WC. Miesto vám v nej ušetria podomietkové systémy a s modernými modulmi do sadrokartónu pôjde práca pekne od ruky. Nevyčerpateľnou zásobou inšpiratívnych farieb a vzorov sú obklady , ktoré stenám v kúpeľni alebo v sprchovacom kúte dodajú nový rozmer a šmrnc. Skontrolujte tiež stav elektrického bojlera a je jedno, či máte bojler Ariston alebo inú značku. Dôležité je, aby vás ráno neprekvapila studená sprcha. Ako by ste potom vyzerali si môžete skontrolovať v novom zrkadle do kúpeľne .

Renováciu a rekonštrukciu by si z času na čas zaslúžili aj interiérové dvere . Dajú sa vymeniť vrátane nových obložkových zárubní . Ak nemáte možnosť búrať staré rámy, využite príležitosť a prekryte existujúce zárubne tými novými. Je to celkom jednoduché a vyzerá to skvele. Pri tej príležitosti nezabudnite skontrolovať funkčnosť a tesnosť plastových dverí a vchodových drevených dverí , rovnako ako všetkých plastových a drevených okien. Nastavte jednokrídlové okná aj tie dvojkrídlové okná a vylaďte rovno aj balkónové dvere , aby ste nekúrili pánu bohu do okien.

V dielni si upracte a dovybavte pracovné stoly , ako úložné priestory využite kovové regály s policami alebo p plastové úložné boxy .
Pri príprave OSB dosiek a drevotrieskových dosiek sa nezaobídete bez vŕtačiek, stolných píl, metrov a uholníkov. Tak na to myslite, nech nemusíte odchádzať od rozrobenej práce. Nie nadarmo sa hovorí dvakrát meraj a raz rež.

Držte sa v teple, odvzdušnite radiátory

Než zima začne zaliezať pod nechty, chcelo by to mať pripravené a správne zapojené krbové kachle . Ak kúrite kotlom na tuhé palivo, nezabudnite si pre pokoj duše nechať urobiť revíziu. Zaistite si zásoby palivového dreva a dobre si uskladnite pelety a brikety, nech potom máte po práci pohodu a pohodlie. Nestihli ste dorobiť tepelnú izoláciu? Je najvyšší čas zaobstarať sklenú vatu , pripraviť expandovaný polystyrén a začať zatepľovať.

Aj na záhrade na vás ešte čaká množstvo úloh. Chopte sa svojho záhradného náradia a doprajte stromom, kvetom, záhonom a trávniku tú najlepšiu posezónnu starostlivosť. Potom skontrolujte stav dreveného záhradného domčeka , ktorý by pred zimou mohol oceniť čerstvý ochranný náter. Pokiaľ navyše bude potrebovať aj novú strešnú krytinu, tak ideálnym a rýchlym riešením je ľahký trapézový plech .
Hĺbkovú kontrolu si zaslúžia aj chodníky, terasová dlažba a cestičky. V najzaťažovanejších miestach môže byť poškodená zámková dlažba a bude potrebné ju vymeniť. Očko hoďte aj na stav vonkajšej dlažby 2 cm na terase. Nech je na zimu vonkajšia dlažba v dobrej kondícii. V nepriaznivom počasí to potom ocenia nielen vaše topánky.

HORNBACH – inšpirácia pre vaše projekty

HORNBACH je určený pre skutočných machrov. Pre ľudí, ktorí chcú vytvoriť vlastnými rukami niečo nové alebo obnoviť zašlú slávu starých vecí. Pomáhať vám je našou vášňou. Ako v našich predajniach, tak aj v e-shope na vás čaká komplexné poradenstvo a ten najlepší sortiment pre váš projekt. V HORNBACHu vám radi poradíme s vašimi záhradnými, stavebnými a bytovými projektmi. Pomocou našich projektových návodov zvládnete všetko oveľa ľahšie. Ukážeme vám, ako na to a vy sa budete môcť rovno pustiť do diela. Vy máte schopnosti, my skúsenosti.

Kde najlepšie zoženiete tovar za najnižšie ceny?

Všetci naši zákazníci už vedia, že v HORNBACHu si vďaka záruke trvale najnižších cien zaobstarajú celý náš sortiment za najvýhodnejšie ceny. Pre realizáciu svojich projektov zakúpte náradie a stroje v jednej z predajní HORNBACH alebo online v e-shope.

HORNBACH - S nami to zvládnete.

hore
HORNBACH