LED bodové svietidlo TRIO RE R82151107 ROUBAIX 3,5 W 400 lm 3000 K matný nikel
Č. výrobku: 12224710
  • Vyhotovenie: Bodové svietidlo
  • Objímka: Zabudované LED
  • Vrátane svetelného zdroja: Áno
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 6 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Vnútorná oblasť
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Vrátane svetelného zdroja
    Áno
  • Objímka
    Zabudované LED
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Max. výkon
    3,5 W
  • Svetelný tok v lúmenoch
    400 lm
  • Teplota chromatickosti
    3 000 K
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Materiál rámu
    Kov
  • Výška
    110 mm
  • Šírka
    100 mm
  • Hĺbka
    100 mm