Vstavané svietidlo Kanlux Seidy CT-DTO50-AL 18280 12 V 50 W hliník
Č. výrobku: 8695104
  • Druh ochrany: IP 20
  • Vrátane svetelného zdroja: Nie
  • Objímka: GX5,3
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 4 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 17 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Vnútorná oblasť
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Svietidlo
  • Vyhotovenie
    Vstavané svietidlo
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Tvar svetla
    Guľatý
  • Typ zdroja
    Halogénová žiarovka, LED
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Trafo nutné
    Áno
  • Funkcie
    Otočné
  • Prevádzkový režim
    Sieťové napájanie
  • Max. výkon
    10 W
  • Materiál rámu
    Hliník
  • Šírka
    92 mm
  • Výška
    92 mm
  • Hĺbka
    3 mm
  • Priemer
    92 mm
  • montážny priemer
    80 mm
  • Montážna hĺbka
    23 mm
  • Hmotnosť
    0,096 kg
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Objímka
    GX5,3
  • Vrátane svetelného zdroja
    Nie
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Séria
    Seidy
  • Obsah
    1 Kus
  • Stmievanie
    Áno
  • Rozsah otáčania
    30 °
  • Dizajnový štýl
    Minimalistický, Moderný, Industriálny
  • Použitie
    Dekoratívne osvetlenie, Funkčné osvetlenie
  • Vhodné pre priestory
  • Trieda energetickej náročnosti
    A
  • Typ energetického štítka
    A - G NOVÉ 2021
  • Číslo artikla výrobcu
    18280
  • Povrch/povrchová úprava
    Kefovaný
  • Farba rámu
    Hliník
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
Hľadáte čisté vstavané svetlo, ktoré zároveň umožní nasmerovať svetelný kužeľ tam, kde ho potrebujete. Zápustné osvetlenie Kanlux 18280 Seidy CT-DTO50-AL 12 V max. 50 W výklopné
Kľúčové vlastnosti:
• Výklopné na pracovnú plochu alebo na vybraný detail v miestnosti
• Stmievateľné (podľa použitého zdroja)
Technická špecifikácia
• Krytie IP20: určené pre použitie v interiéri
• Montážny priemer 80 mm: pre bežné inštalačné otvory v podhľade
• Vstavaná hĺbka 23 mm: vhodné aj tam, kde je menej miesta nad podhľadom
• 1x GX5,3, max. výkon 10 W, trafo nutné