Vstavané svietidlo Panlux VPD-R50/MA meď antik Ø 80 mm meď antik
Č. výrobku: 8159546
  • Druh ochrany: IP 20
  • Vrátane svetelného zdroja: Nie
  • Objímka: GU5.3
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
  • Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
  • 26 ks okamžite k dispozícii
  • Elektro, Vnútorná oblasť
Rýchle doručenie po dohode
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Svietidlo
  • Vyhotovenie
    Vstavané svietidlo
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Tvar svetla
    Guľatý
  • Typ zdroja
    Halogénová žiarovka, LED
  • Prevádzkové napätie
    230 V
  • Trafo nutné
    Áno
  • Funkcie
    Otočné
  • Prevádzkový režim
    Sieťové napájanie
  • Max. výkon
    50 W
  • Materiál rámu
    Kov
  • Šírka
    80 mm
  • Výška
    80 mm
  • Hĺbka
    23 mm
  • Priemer
    100 mm
  • montážny priemer
    80 mm
  • Montážna hĺbka
    23 mm
  • Hmotnosť
    0,079 kg
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Objímka
    GU5.3
  • Vrátane svetelného zdroja
    Nie
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Séria
    VPD‑R50
  • Obsah
    1 Kus
  • Stmievanie
    Nie
  • Dizajnový štýl
    Minimalistický, Moderný, Industriálny
  • Použitie
    Dekoratívne osvetlenie
  • Vhodné pre priestory
    Hala / predsieň, Obývačka, Pracovňa, Jedáleň
  • Trieda energetickej náročnosti
    A
  • Typ energetického štítka
    A - G NOVÉ 2021
  • Číslo artikla výrobcu
    VPD-R50/MA
  • Farba rámu
    Medená
  • EAN
Popis
Preskočiť oblasť
Kľúčové vlastnosti
• Krytie IP20 pre interiér: vhodné riešenie pre bežné obytné miestnosti
Technická špecifikácia
• Montážny priemer: 80 mm pre bežné inštalačné otvory
• Priemer svietidla: 100 mm na zakrytie okraja výrezu
• Vstavaná hĺbka: 23 mm pre nízke podhľady
• Max. výkon: 50 W pre dostatok svetla podľa zvoleného zdroja
Svietidlo je určené pre sieťové napájanie 230 V a na prevádzku vyžaduje trafo. Hodí sa ako dekoratívne bodové osvetlenie do predsiene, obývacej izby, pracovne alebo jedálne. Svetelný zdroj nie je súčasťou, takže si môžete zvoliť halogénovú žiarovku alebo LED variantu.