FAQ

Značka SKANDOR

Doba čítania: 6 min.
Skandor

Kde sa nachádza tá najkrajšia podlaha? Tam, kde ste doma. Vďaka značke Skandor sa stane vaša vysnívaná podlaha realitou. Laminátové podlahy Skandor spájajú rozmanitosť najrôznejších štýlov a dizajnov s tou najvyššou produktovou kvalitou. K tomu sa u značky Skandor môžete spoľahnúť na zdravotne nezávadné materiály.

Vhodnú laminátovú podlahu si môžete vybrať buď v našom e-shope alebo v niektorej z vašich predajní HORNBACH. Ponuka je rozmanitá, od prírodných odtieňov až po moderné imitácie dreva. Zo sortimentu značky Skandor si môžete vybrať tiež vhodnú izoláciu proti kročajovému hluku.

Značka Skandor, to je predovšetkým:

  • Aktuálny dizajn sledujúci najnovšie trendy, vyvinutý poprednými návrhármi.
  • Zdravotne nezávadné výrobky, s certifikáciou inštitútu eco-Institut.
  • Priebežná kontrola kvality nezávislými kontrolnými inštitútmi.
  • Všetky podlahové krytiny s úžitkovou triedou pre komerčné využitie 31 alebo 32.
  • Aby ste mali dobrý prehľad o ponuke laminátových podláh zo sveta Skandor, rozdelili sme našu kolekciu do piatich farebne a tematicky označených oblastí. To vám uľahčí orientáciu a rozhodovanie:

5 štýlov pre neobmedzenú individualitu

  • white label - svetlá, svieža imitácia

Svieža, ničím nezaťažená ľahkosť Škandinávie. Svojimi odtienmi bieleho a bielošedého vápnenatého dreva, rozohrajú tieto dekory stredomorskú atmosféru a zmyselnú prirodzenosť. Vďaka farebne vyváženým vzorom, zdôrazňujú laminátové podlahy radu white label jasné, dizajnové línie obytného priestoru a vytvárajú plochy, na ktorých je možné mimoriadne ľahko vytvoriť najrôznejšie farebné akcenty.

  • orange label - béžovo hnedé prírodné imitácie

Milovníci prírody si pri laminátových podlahách radu orange labels prídu na svoje. Prírodné odtiene lokálnych driev, béžovej a svetlo hnedej, vytvárajú úplne klasické prostredie a nabíjajú interiér pozitívnou energiou. Vysoká odolnosť týchto dekorov z nich robí materiál vhodný pre použitie najmä do rodinného interiéru a viacčlenných domácností.

  • brown label - červenohnedá, teplá imitácia

Rýdzi pôžitok, elegantná klasika, zmyselné emócie. To všetko sa ukrýva v tmavo farebných podlahách radu brown labels. Výrazná kresba dreva s odtieňmi červenej, oranžovej a hnedej prepožičiavajú laminátovým podlahám mimoriadne hrejivý výraz. Takéto imitácie dreva dodávajú interiéru ušľachtilý osobitý vzhľad a veľkú farebnú hĺbku a zdôrazňujú vášnivosť štýlu zariadenia. Výsledkom je romantická atmosféra, ktorá vyžaruje ako pokoj, tak vášeň.

  • black label - tmavá imitácia s výraznými kontrastmi

Aj kameň môže byť. Laminátové podlahy radu black labels prelamujú tradíciu dreva a vytvárajú vďaka kamenným a betónovým dekorom ozajstné interiérové dominanty. Svetlo a tmavo tónované dekory vyžarujú úplne nekonvenčným spôsobom a vždy s určitou dávkou ľahkosti, úplnú individualitu a najvyšší možný stupeň exkluzivity. Výrazné kontrasty a silná kresba zdôrazní každú miestnosť v štýle "Kto tu žije, vie, čo chce".

  • Creative label

Pri sérii creative label rozpráva každá podlaha svoj vlastný príbeh. Jemné stopy od použitia a tenká vrstva patiny, dávajú v jednotlivých dekoroch tušiť bohaté skúsenosti a túžbu po dobrodružstve. Vďaka vintage vzhľadu a surovému, neopracovanému pôvabu, zachytávajú tieto podlahové dekory aktuálne trendy. Nádych starožitnosti, spojený s jedinečnými stopami po recyklácii, pritom dodávajú každej laminátovej podlahe svoje vlastné, nezameniteľné čaro.

5564076 06 4c DE

Certifikované Zdravé Bývanie pre váš domov

Laminátové podlahy Skandor majú mimoriadne nízky obsah emisií a neohrozujú tak vaše zdravie (vzťahuje sa na všetky podlahy bez kašírovaného podkladového pásu). Uistiť sa o týchto vlastnostiach môžete v pravidelne kontrolovanom katalógu renomovaného inštitútu eco-Instituts. Rad Label označuje produkty, ktoré sú zdravotne nezávadné a ekologické. Tieto certifikované produkty spĺňajú tie najprísnejšie kritéria na obsah škodlivín a emisií, a to ďaleko nad rámec zákonom stanovených požiadaviek.

Značková kvalita so zárukou

Na vysokú kvalitu a mimoriadnu odolnosť laminátových podláh poskytuje výrobca Skandor svoju značkovú záruku. Tá je v závislosti na príslušnej podlahe pri použití v obytných priestoroch buď 15, alebo 30 rokov. Vďaka tomu sa budete môcť z vašej novej podlahy tešiť nielen dlho, ale tiež úplne bez starostí.

Dlhší pôžitok bez škrabancov

Extra kvalitu ponúka značka Skandor vďaka svojej technológii Surface Resist. Tu sa jedná o špeciálne zapečatenie povrchu, ktoré robí laminátovú podlahu ešte odolnejšiu a až 10-krát menej náchylnú na poškriabanie ako u bežných laminátových podláh. Vďaka tomu zostávajú tieto laminátové podlahy pri mimoriadnom namáhaní úplne dokonalé a úplne nepoškodené po maximálne dlhú dobu, akoby ste si ich práve priniesli domov.

Najobľúbenejší produkt

Laminátová podlaha Skandor 8.0 Compose Oak 37534AH
Laminátová podlaha Skandor 8.0 Compose Oak 37534AH
Artikel Rating  (6)
5,99 € / m² (14,39 €/balenie)