LED osvetlenie kuchynskej linky LMP-556X61W084-01B 10 W 935 lm 2700-6500 K 556 mm hliník
Č. výrobku: 12187059
  • Vyhotovenie: Podhľadové svietidlo
  • Druh ochrany: IP 20
  • Objímka: Zabudované LED
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
  • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
  • V súčasnosti nie je k dispozícii
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
  • Druh výrobku
    Svietidlo
  • Vyhotovenie
    Podhľadové svietidlo
  • Oblasť použitia
    Interiér
  • Vrátane svetelného zdroja
    Áno
  • Životnosť zdroja
    30 000 h
  • Typ zdroja
    LED
  • Objímka
    Zabudované LED
  • Počet svetelných zdrojov
    1
  • Max. výkon
    10 W
  • Svetelný tok v lúmenoch
    935 lm
  • Farba svetla
    Neutrálná biela, Biela denného svetla, Teplá biela
  • Teplota chromatickosti
    2 700 K - 6 500 K
  • Šírka
    30 mm
  • Hĺbka
    61 mm
  • Výška
    556 mm
  • Dĺžka
    556 mm
  • Materiál rámu
    Hliník
  • Materiál skla / tienidla
    Plast
  • Prevádzkový režim
    Sieťové napájanie
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Hmotnosť
    0,41 kg
  • Vhodné pre priestory
    Kuchyňa, Pracovňa, Spálňa
  • Číslo artikla výrobcu
    LMP-556X61W084-01B
  • Použitie
    Funkčné osvetlenie
  • Farba rámu
    Hliník
  • EAN
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
LED podlinkové svietidlo LMP-556X61W084-01B – inteligentné osvetlenie pre vašu kuchyňu
Potrebujete kvalitné osvetlenie pracovnej plochy? LED podlinkové svietidlo LMP-556X61W084-01B s výkonom 10 W a svetelným tokom 935 lm je ideálnou voľbou pre kuchynské linky, pracovné stoly alebo police. Vďaka možnosti nastavenia teploty svetla od teplej bielej (2700 K) po dennú bielu (6500 K) si prispôsobíte osvetlenie presne podľa aktuálnej potreby.
Kľúčové vlastnosti:
• Výkon 10 W, svetelný tok 935 lm
• Nastaviteľná teplota svetla: 2700–6500 K (teplá, neutrálna, denná biela)
• Pamäťová funkcia – uchová posledné nastavenie farby svetla
• Dlhá životnosť LED zdroja: až 30 000 hodín
• Kompaktné rozmery: dĺžka 556 mm, šírka 30 mm, hĺbka 61 mm
• Materiál: hliník + plastové tienidlo
• Krytie IP20 – vhodné na interiérové ​​použitie
• Sieťové napájanie – stabilná prevádzka bez nutnosti batérií
Technická špecifikácia:
• Typ svietidla: LED vstavané
• Farba svetla: teplá biela, neutrálna biela, denná biela
• Materiál rámu: hliník
• Materiál tienidla: plast
• Hmotnosť: 0,41 kg
• Prevádzkové napätie: 230 V