0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 9. 2023 o 9:31. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Origin

Origin

Tento inšpiratívny svet jemne odstupňovaných tónov je zmyselný a hmatateľný. Mnohé materiály majú výrazné textúry. Rôzne povrchy sa stretávajú. Tmavé drevo kontrastuje so svetlými povrchmi a uzemňuje miestnosti.

Späť k pôvodnému štýlu: jemne zladené pieskové a zemité tóny dodávajú tomuto štýlu nábytku jeho charakter. Výrazné textúry a rozmanité povrchy z neho zároveň robia svet haptiky. Tmavé prvky zabezpečujú priľnavosť a oporu napriek všetkej vzdušnosti. Výsledkom sú miestnosti, ktoré vyžarujú hlboký pocit bezpečia.

Sila spočíva v pokoji.

Origin je mimoriadne vyvážený, upokojujúci štýl interiéru. Ideálny pre tých, ktorí si cenia kvalitu a trvanlivosť.

Prírodný interiérový dizajn

Prírodné a útulné materiály ako ľan, drevo, ratan a vápenec vytvárajú upokojujúce, organické prostredie. Zariadenie je harmonické, ale zároveň bohaté na kontrasty. Kombinácia mäkkého a drsného vytvára napätie. Tu sa oceňuje kvalita materiálu a výrobku. Predmety s jedinečným charakterom a umelecké diela dodávajú interiéru osobitý ráz.

Mnohé materiály majú výrazné textúry. Rôzne povrchy sú navzájom konfrontované. Tmavé drevo kontrastuje so svetlými povrchmi a uzemňuje miestnosti. Ako originálny a zdraviu prospešný materiál ho môžete použiť na dizajn stien aj podlahy.

Zmysluplnosť a vedomá spotreba sú žiadané.
Kvalita a trvanlivosť výrobkov sú rovnako dôležité ako ekologická výroba a udržateľnosť. Používajú sa aj iné materiály, ktoré majú prírodný pôvab, napríklad linoleum šetrné k nohám, pretože je mimoriadne udržateľné. Moderné environmentálne normy však spĺňajú aj recyklovateľné PVC a vinylové podlahy.

Ako položiť laminátovú podlahu

Laminátová podlaha, známa aj ako "plávajúca podlaha", patrí medzi najpopulárnejšie podlahové krytiny v domácnostiach. Je postavená na vodotesnej, lepenej drevotrieskovej doske a jej montáž je veľmi jednoduchá. V našich v viac

Tón v tóne

V týchto miestnostiach nájdete pokoj. Farebný koncept je založený na jemne odstupňovaných tónoch. Na podlahách tohto obytného prostredia prevládajú svetlé až stredné tóny, kresba je pokojná a nie veľmi rustikálna. Príležitostne sa však vyskytujú aj tmavé tóny podláh. Na nich si svetlý nábytok príde na svoje. S nadčasovými dekormi v štýle rybej kosti a ševrónu možno vytvoriť úspešný kontrast k modernému nábytku.

Tieto oživené steny v zemitých tónoch majú hĺbku a rozprávajú príbeh. Stierané steny sa opäť stávajú populárnejšími. Technika glazúry vytvára jedinečné patinované steny. Aj so štrukturálnou farbou možno navrhnúť steny s efektom hĺbky a vzrušujúcim povrchom. Prostredníctvom smeru ťahu môžete vytvoriť efekt línie alebo mramoru, ako aj efekt betónu a omietky.

Zmes materiálov je cítiť rovnako na stenách aj podlahách. Omietky, štrukturálne farby, tapety, dlaždice, drevené podlahy alebo vinyl - všetko je dovolené, pokiaľ je v centre pozornosti remeselná zručnosť, ručná práca a materiál.

Trojrozmerné obklady stien zabezpečujú príjemnú akustiku miestnosti a sú prirodzene vyrobené z prírodných materiálov, ako je drevo, koža a plsť.

Udržateľné LED osvetlenie

Téma organických foriem a materiálov sa objavuje aj v osvetlení. Tón tu udávajú tienidlá svietidiel vyrobené z látky s pevnou štruktúrou alebo z iných prírodných materiálov. Trendom sú odolné a ekologické výrobky. Svietidlá v jemných prírodných tónoch s organicky oživenými tvarmi a povrchmi vytvárajú živú, ale zároveň harmonickú atmosféru.

Energeticky úsporné LED svietidlá vyrobené z obnoviteľných alebo recyklovateľných materiálov čoraz viac charakterizujú nábytok. Veľký význam sa prikladá aj tradičnému remeselnému spracovaniu. Tento trend sa spája s najmodernejšími technológiami.

Origin: Miešanie farieb

Jednoducho si pozrite tabuľku farieb a vyberte požadované farby. Zapíšte si čísla a označenia farieb a dajte ich namiešať v potrebnom množstve v centre na miešanie farieb. Máte ďalšie otázky? Naši kolegovia v centre miešania farieb vám radi poradia.

Origin farby

Témy, ktoré by vás mohli zaujímať

hore