0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 18. 5. 2022 o 2:19. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Svet bývania - jar 2022

Doba čítania: 5 min.
Svet byvania jar 2022

Predstavujeme vám čerstvé nápady pre vaše interiéry. Tak smelo do toho: môžete maľovať, tapetovať, obkladať alebo položiť ďalšiu podlahu. Urobte z vášho domova svoj ďalší projekt!

Nájdete tu nápady na moderný, klasický, prírodný a kreatívny interiérový dizajn - koncepty pre každý vkus.

Na stope budúcich trendov zo sveta bývania
V HORNBACHu neustále sledujeme aktuálne trendy v oblasti interiérového vybavenia a doplnkov, súčasného dizajnu a tiež vybavenie na záhradu. Preto vám môžeme prinášať ďalšie a ďalšie novinky zo sveta bývania a aktuálne vplyvy, ktoré určujú blízku budúcnosť.

Naši odborníci na interiéry a farebné koncepty potom na základe poznatkov z nášho výskumu, a v spolupráci s renomovanými návrhármi, vytvárajú komplexné riešenie dizajnu pre váš interiér, ktorý možno realizovať s úplnou ľahkosťou. Všetky zobrazené dizajnové prvky a samozrejme tiež potrebný inštalačný materiál a náradie zakúpite na e-shope alebo vo vašej predajni HORNBACH.

Naše poslanie:
Tvorba na mieru šitých farebných konceptov a dizajnov pre váš domov!

Dizajnové izby s našimi najnovšími výtvormi

Váš domov. Vaša vôľa. Naše nápady. Aby sme vám mohli vždy predstaviť súčasné trendy bývania, spoločnosť HORNBACH uskutočňuje aktívny výskum trendov v oblasti interiérového dizajnu a záhradných trendov. S vášňou a vášnivým zmyslom pre nové vplyvy, ktoré znamenajú trendy zajtrajška, sme neúnavne na stope najnovšieho vývoja. Z poznatkov, ktoré sme získali, naši odborníci na farby a vybavenie spolupracujú s renomovanými návrhármi pri vývoji holistických riešení pre váš domov.


A teraz ste na rade vy. Máte priestor. Takže, niečo z neho urobte!
Green Factory

Green Factory

Priemyselná elegancia sa snúbi s prirodzenosťou. Rastliny, vintage nábytok a teplé textílie zútulňujú pomerne triezvy štýl interiéru. Hnedé odtiene uzemňujú miestnosť a vytvárajú príjemnú atmosféru.

Tu môžete preskúmať svet bývania Green Factory

Beach House

Beach House

Žite ako na dovolenke. S týmto štýlom interiéru ho môžete mať. Jednoduchý dizajn je elegantný a nadčasový. Prírodné materiály, ako je ľan, ratan a kožušina, vás pozývajú k odpočinku. Pohodlne sa usaďte a vyložte si nohy. Pretože niekedy si aj macher potrebuje oddýchnuť.

Tu môžete preskúmať svet bývania Beach House

Inside Out

Inside Out

Jednoduchý, nadčasový a elegantný dizajn. Takto by sme mohli zhrnúť svet bývania Inside Out. Terasa sa stáva predĺženou obývacou izbou, takže aj počas horúcich dní tu nájdete útulné útočisko.

Tu môžete preskúmať svet bývania Inside Out

Funny Places

Funny Places

Tento štýl interiéru stelesňuje bezstarostnú ľahkosť. Je farebný a hravý. Tu môžete vypustiť paru. Experimentovaniu sa medze nekladú. Jasné tvary dotvárajú koncept a zabezpečujú poriadok.

Tu môžete preskúmať svet bývania Funny Places

Kliniec

Ak si myslíte, že je to všetko, vydržte! Existuje mnoho ďalších nápadov pre váš domov. Aký interiérový dizajn by to mal byť: moderný, klasický, prírodný alebo by ste uprednostnili kreativitu? Váš domov môže byť akýkoľvek - okrem obyčajného! Takže začnite s maľovaním na steny, tapetami... a urobte z toho svoj projekt.

Krása je v očiach tvorcu.
Svet bývania

Interiérový dizajn: čistá príroda s drevom a rastlinami

Čistá príroda. To je presne vaša vec. A pretože nemôžete byť vonku nepretržite, prinesiete si kúsok aj domov. Prírodné materiály ako drevo, kameň, hlina a mnoho rastlín sú základným pilierom nasledujúcich životných konceptov. Prirodzenosť a funkčnosť sa stretávajú s dizajnom. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi pre obývaciu izbu, spálňu a iné.

Interiérový dizajn: malé priestory a jednoizbové byty

Obytný priestor sa stáva vzácnejším. Byty sa zmenšujú. Zriaďovanie malých miestností môže byť skutočnou výzvou. Nájdete tu nápady pre malé obývacie izby a malé spálne. A niekedy musí byť obývací a spánkový priestor dokonca kombinovaný. Dostať inšpiráciu? Pre váš priestor sú tu kreatívne koncepty šetriace priestor.

Dizajn interiéru: moderný a nadčasový

Moderný interiérový dizajn sa často vyrovná nadčasovému dizajnu. Tón v tóne vyzerá vždy dobre. Či už biele, sivé alebo béžové tóny - vyzerajú ľahko a elegantne. Určite vás to tak skoro neomrzí. A to najlepšie: dajú sa kombinovať s akoukoľvek farbou. Ak chcete nastaviť farebné zvýraznenie, môžete zvoliť ľubovoľnú farbu steny a ľubovoľnú tapetu so vzorom.

Interiérový dizajn: farebný a kreatívny

Vaša izba môže byť akákoľvek, len nie nudná! Premeňte svoje steny na kreatívnu zónu. Odvážte sa! Zamieňajte štetce a vneste do hry farbu. Používajte farby, ktoré nikto iný nebude kombinovať. Extravagantné tapety a pompézne farby stien - všetko je dovolené. Nájdete tu farebné a kreatívne nápady na bývanie pre obývaciu izbu, ale aj pre spálňu, predsieň a kuchyňu.

Kliniec

Ktorú izbu chcete navrhnúť?

Je to váš domov. Ako to tam vyzerá, rozhodnete iba vy. Je to prejav vašeho postoja a vašej vôle. Vyberiete si podlahy a navrhnete steny. Vy si vytvoríte svoj priestor. Vnášate svetlo do tmy. Váš domov, vaše štandardy.

Domov je, kde sa vaše kladivo zasahuje.

Témy, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

hore
HORNBACH