Nákupný zoznam 0 Košík 0

Covid-19 Info - Ak ste v deň dodania v karanténe, je vašou povinnosťou informovať dopravcu. Dohodnite sa s doručovateľom na inom možnom termíne doručenia. Vodič má právo odmietnuť doručenie tovaru do miest, kde by sa cítil ohrozený na zdraví.

Svet bývania - jar/leto 2020

HORNBACH vám predstavuje aktuálne trendy bývania na jar/leto 2020! Nájdete tu nápady na moderný, klasický, prírodný a kreatívny interiérový dizajn - koncepty pre každý vkus.

Na stope budúcich trendov zo sveta bývania
Aby sme vám mohli prinášať ďalšie a ďalšie aktuality zo sveta bývania, aktívne pracujeme na výskume súčasných trendov v oblasti interiérového dizajnu. Tím HORNBACH sleduje najnovší vývoj a venuje pozornosť aktuálnym vplyvom, ktoré udávajú smer v oblasti bytového vybavenia.

Naši odborníci na bytové zariadenie a farebné koncepty potom na základe poznatkov z nášho výskumu a v spolupráci s renomovanými návrhármi vytvárajú komplexné riešenie dizajnu pre váš interiér, ktorý si môžete jednoducho vytvoriť. Všetky zobrazené dizajnové prvky a samozrejme tiež potrebný inštalačný materiál a náradie zakúpite na e-shope alebo vo vašej predajni HORNBACH

Naše poslanie: tvorba na mieru šitých farebných konceptov a dizajnov pre váš domov.

botanical beauty

Botanical Beauty

Späť ku koreňom. Tento štýl je dokonalý pre všetkých, ktorí sa chcú doma cítiť pevne nohami na zemi.

Tu môžete preskúmať svet bývania Botanical Beauty

back to nature

Back to Nature

V harmónii so sebou samým aj so svetom. V popredí je úžitok a dlhá životnosť, nie prebytok.

Tu môžete preskúmať svet bývania Back to Nature

Inredningstrend Take it Easy

Take it Easy

Mäkký, hrejivý, útulný. Tento štýl je dokonalý pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť v celej tej hojnosti čo najpohodlnejšie.

Tu môžete preskúmať svet bývania Take it Easy

Perfect day

Happy Hours

Svetlo a ľahkosť pre zaručene dobrú náladu. Tento štýl je dokonalý pre všetkých, ktorí sa chcú doma cítiť voľne a ľahko.

Tu môžete preskúmať svet bývania Happy Hours

Predchádzajúce svety bývania

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x