Nákupný zoznam 0 Košík 0

Svet bývania - jeseň 2019

HORNBACH vám predstavuje aktuálne trendy bývania na jeseň 2019! Nájdete tu nápady na moderný, klasický, prírodný a kreatívny interiérový dizajn - koncepty pre každý vkus.

Na stope budúcich trendov zo sveta bývania
Aby sme vám mohli prinášať ďalšie a ďalšie aktuality zo sveta bývania, aktívne pracujeme na výskume súčasných trendov v oblasti interiérového dizajnu. Tím HORNBACH sleduje najnovší vývoj a venuje pozornosť aktuálnym vplyvom, ktoré udávajú smer v oblasti bytového vybavenia.

Naši odborníci na bytové zariadenie a farebné koncepty potom na základe poznatkov z nášho výskumu a v spolupráci s renomovanými návrhármi vytvárajú komplexné riešenie dizajnu pre váš interiér, ktorý si môžete jednoducho vytvoriť. Všetky zobrazené dizajnové prvky a samozrejme tiež potrebný inštalačný materiál a náradie zakúpite na e-shope alebo vo vašej predajni HORNBACH

Naše poslanie: tvorba na mieru šitých farebných konceptov a dizajnov pre váš domov.

Urban jungle

Urban jungle

Vo svete bývania Urban jungle prevládajú silné farby a kontrasty, ktoré oživujú priestor. V kombinácii so všadeprítomnými rastlinami sa váš domov naplní energiou. Jednoducho si tu dobijete baterky.

Tu môžete preskúmať svet bývania Urban jungle

Get together

Get together

Napriek kontrastom, ktoré sú skombinované vo svete bývania Get together, sa tento interiérový štýl nezdá chaotický. Práve naopak, je jasný a harmonický.


Tu môžete preskúmať svet bývania Get together

Wonderful home

Wonderful home

Svet bývania Wonderful home sa spolieha na silnú koncepciu farieb a materiálov. Hra svetla a tieňov dodáva miestnosti podmanivý charakter.

Tu môžete preskúmať svet bývania Wonderful home

Perfect day

Perfect day

Ako vyzerá perfektný deň? Predovšetkým je jasný a priateľský. Škandinávsky štýl Perfect day zaručuje absolútnu rovnováhu - tá je základom dokonalého dňa.

Tu môžete preskúmať svet bývania Perfect day

Predchádzajúce svety bývania

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x