Nákupný zoznam 0 Košík 0

Svet bývania - jeseň/zima 2020

HORNBACH vám predstavuje aktuálne trendy bývania na jeseň/zimu 2020! Nájdete tu nápady na moderný, klasický, prírodný a kreatívny interiérový dizajn - koncepty pre každý vkus.

Na stope budúcich trendov zo sveta bývania
V HORNBACHu neustále sledujeme aktuálne trendy v oblasti interiérového vybavenia a doplnkov, súčasného dizajnu a tiež vybavenie na záhradu. Preto vám môžeme prinášať ďalšie a ďalšie novinky zo sveta bývania a aktuálne vplyvy, ktoré určujú blízku budúcnosť.

Naši odborníci na interiéry a farebné koncepty potom na základe poznatkov z nášho výskumu, a v spolupráci s renomovanými návrhármi, vytvárajú komplexné riešenie dizajnu pre váš interiér, ktorý možno realizovať s úplnou ľahkosťou. Všetky zobrazené dizajnové prvky a samozrejme tiež potrebný inštalačný materiál a náradie zakúpite na e-shope alebo vo vašej predajni HORNBACH.

Naše poslanie: Tvorba na mieru šitých farebných konceptov a dizajnov pre váš domov!

ComingHome

Coming Home

Zaoblené tvary, mäkké materiály a hrejivé farby. Každý kút vás láka, aby ste sa uvoľnili a pritúlili. Oáza relaxácie pre vaše zmysly.

Tu môžete preskúmať svet bývania Coming Home

EverythingGoes

Everything Goes

Dekorácie namiesto minimalizmu - to je heslo tohto divokého sveta bývania. Čarovná džungľa farieb, vzorov a materiálov.

Tu môžete preskúmať svet bývania Everything Goes

FamilyTime

Family Time

Svetlá a tmavá, tvrdé a mäkké prvky, hrejivé s chladnými a staré prvky s novými. Tento štýl žije z kontrastov, ktoré sa vzájomne skvele dopĺňajú.

Tu môžete preskúmať svet bývania Family Time

MakeSpace

Make Space

Funkčné, minimalistické, prehľadné. Heslom tohto interiérového štýlu je absencia nadbytočných prvkov, ktorá vytvára pocit slobody, priestoru a svetla.

Tu môžete preskúmať svet bývania Make Space

Predchádzajúce svety bývania - jar/leto 2020

Predchádzajúce svety bývania

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x