0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 30. 11. 2022 o 8:35. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

Dizajnové izby s našimi najnovšími výtvormi

Váš domov. Vaša vôľa. Naše nápady. Aby sme vám mohli vždy predstaviť súčasné trendy bývania, spoločnosť HORNBACH uskutočňuje aktívny výskum trendov v oblasti interiérového dizajnu a záhradných trendov. S vášňou a vášnivým zmyslom pre nové vplyvy, ktoré znamenajú trendy zajtrajška, sme neúnavne na stope najnovšieho vývoja. Z poznatkov, ktoré sme získali, naši odborníci na farby a vybavenie spolupracujú s renomovanými návrhármi pri vývoji holistických riešení pre váš domov.


A teraz ste na rade vy. Máte priestor. Takže, niečo z neho urobte!
Comfort Lounge

Comfort Lounge

Uzemňujúce farby od hnedej po béžovú a pravé drevo sú úspešnou kombináciou pre únik od každodenného stresu. Tu si môžete prísť odpočinúť a nechať svoju dušu oddýchnuť.

Tu môžete preskúmať svet bývania Comfort Lounge

Welcome Home

Welcome Home

Welcome Home je štýl nábytku s etnickým nádychom. Teplé červené tóny a retro vzory navodzujú pocit útulnosti. Či už ste tu ubytovaní, alebo len hosť, budete sa cítiť ako doma a načerpáte novú energiu.

Tu môžete preskúmať svet bývania Welcome Home

Deco Club

Deco Club

Tón v tóne. Presne podľa vašich predstáv. Štýl nábytku Deco Club zaujme sýtymi, tlmenými farbami a mäkkými, vysokokvalitnými materiálmi. Budete sa tu cítiť naozaj magicky.

Tu môžete preskúmať svet bývania Deco Club

Exotic Island

Exotic Island

Množstvo farieb, tvarov a materiálov. Tento svet života je pestrý a hravý, každá kvapka farby je plná sily. Exotický ostrov je expresívny štýl pre silné osobnosti.

Tu môžete preskúmať svet bývania Exotic Island

Kliniec

Ak si myslíte, že je to všetko, vydržte! Existuje mnoho ďalších nápadov pre váš domov. Aký interiérový dizajn by to mal byť: moderný, klasický, prírodný alebo by ste uprednostnili kreativitu? Váš domov môže byť akýkoľvek - okrem obyčajného! Takže začnite s maľovaním na steny, tapetami... a urobte z toho svoj projekt.

Krása je v očiach tvorcu.
Svet bývania

Interiérový dizajn: čistá príroda s drevom a rastlinami

Čistá príroda. To je presne vaša vec. A pretože nemôžete byť vonku nepretržite, prinesiete si kúsok aj domov. Prírodné materiály ako drevo, kameň, hlina a mnoho rastlín sú základným pilierom nasledujúcich životných konceptov. Prirodzenosť a funkčnosť sa stretávajú s dizajnom. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi pre obývaciu izbu, spálňu a iné.

Interiérový dizajn: malé priestory a jednoizbové byty

Obytný priestor sa stáva vzácnejším. Byty sa zmenšujú. Zriaďovanie malých miestností môže byť skutočnou výzvou. Nájdete tu nápady pre malé obývacie izby a malé spálne. A niekedy musí byť obývací a spánkový priestor dokonca kombinovaný. Dostať inšpiráciu? Pre váš priestor sú tu kreatívne koncepty šetriace priestor.

Dizajn interiéru: moderný a nadčasový

Moderný interiérový dizajn sa často vyrovná nadčasovému dizajnu. Tón v tóne vyzerá vždy dobre. Či už biele, sivé alebo béžové tóny - vyzerajú ľahko a elegantne. Určite vás to tak skoro neomrzí. A to najlepšie: dajú sa kombinovať s akoukoľvek farbou. Ak chcete nastaviť farebné zvýraznenie, môžete zvoliť ľubovoľnú farbu steny a ľubovoľnú tapetu so vzorom.

Interiérový dizajn: farebný a kreatívny

Vaša izba môže byť akákoľvek, len nie nudná! Premeňte svoje steny na kreatívnu zónu. Odvážte sa! Zamieňajte štetce a vneste do hry farbu. Používajte farby, ktoré nikto iný nebude kombinovať. Extravagantné tapety a pompézne farby stien - všetko je dovolené. Nájdete tu farebné a kreatívne nápady na bývanie pre obývaciu izbu, ale aj pre spálňu, predsieň a kuchyňu.

Kliniec

Ktorú izbu chcete navrhnúť?

Je to váš domov. Ako to tam vyzerá, rozhodnete iba vy. Je to prejav vašeho postoja a vašej vôle. Vyberiete si podlahy a navrhnete steny. Vy si vytvoríte svoj priestor. Vnášate svetlo do tmy. Váš domov, vaše štandardy.

Domov je, kde sa vaše kladivo zasahuje.

Témy, ktoré by vás tiež mohli zaujímať