Na stope budúcich trendov zo sveta bývania
V HORNBACHu neustále sledujeme aktuálne trendy v oblasti interiérového vybavenia a doplnkov, súčasného dizajnu a tiež vybavenie na záhradu. Preto vám môžeme prinášať ďalšie a ďalšie novinky zo sveta bývania a aktuálne vplyvy, ktoré určujú blízku budúcnosť.

Naši odborníci na interiéry a farebné koncepty potom na základe poznatkov z nášho výskumu, a v spolupráci s renomovanými návrhármi, vytvárajú komplexné riešenie dizajnu pre váš interiér, ktorý možno realizovať s úplnou ľahkosťou. Všetky zobrazené dizajnové prvky a samozrejme tiež potrebný inštalačný materiál a náradie zakúpite na e-shope alebo vo vašej predajni HORNBACH.

Naše poslanie:
Tvorba na mieru šitých farebných konceptov a dizajnov pre váš domov!

Dizajnové izby s našimi najnovšími výtvormi

Váš domov. Vaša vôľa. Naše nápady. Aby sme vám mohli vždy predstaviť súčasné trendy bývania, spoločnosť HORNBACH uskutočňuje aktívny výskum trendov v oblasti interiérového dizajnu a záhradných trendov. S vášňou a vášnivým zmyslom pre nové vplyvy, ktoré znamenajú trendy zajtrajška, sme neúnavne na stope najnovšieho vývoja. Z poznatkov, ktoré sme získali, naši odborníci na farby a vybavenie spolupracujú s renomovanými návrhármi pri vývoji holistických riešení pre váš domov.


A teraz ste na rade vy. Máte priestor. Takže, niečo z neho urobte!
The Dark Side

The Dark Side

Dodajte vašej obývačke industriálnu eleganciu. Tento dizajn bývania zaujme svojim moderným vybavením, tmavými stenami a jasnými líniami. Mäkké textílie a dekoratívne bronzové alebo medené prvky oživia miestnosť. Vďaka tomu sa váš priestor stane miestom pohody s industriálnym nádychom.

Tu môžete preskúmať svet bývania The Dark Side

Come Over

Come Over

Teplé farby stien od ružovej po bordó vás srdečne privítajú a pozývajú na pobyt. V kombinácii s drevenými a kvetinovými dekoráciami priestor pôsobí celistvo a vyvážene. Je miestom, kde môžete relaxovať, načerpať nové sily a zažiť pravý pocit domova. Čo viac si priať?

Tu môžete preskúmať svet bývania Come Over

Get Ready

Get Ready

Pripravte sa - môžete vstúpiť. Dizajn interiéru, ktorý vám ukáže vľúdnu tvár vášho domova. Každý kút miestnosti vás pozýva k odpočinku a zastaveniu. Farby stien v prírodných tónoch a drevené prvky vystupujú do popredia a zaisťujú teplo a útulnosť.

Tu môžete preskúmať svet bývania Get Ready

Express Yourself

Express Yourself

Váš domov, vaše pódium. Express Yourself vás pozýva, aby ste našli sami seba. Zdanlivo nesúrodé usporiadanie materiálov a vzorov, nakoniec do seba ale všetko zapadá. Tmavé steny v zelenej a šedej v kombinácii s oživujúcimi červenými tónmi vytvárajú pocit živej extravagancie.

Tu môžete preskúmať svet bývania Express Yourself

Kliniec

Ak si myslíte, že je to všetko, vydržte! Existuje mnoho ďalších nápadov pre váš domov. Aký interiérový dizajn by to mal byť: moderný, klasický, prírodný alebo by ste uprednostnili kreativitu? Váš domov môže byť akýkoľvek - okrem obyčajného! Takže začnite s maľovaním na steny, tapetami... a urobte z toho svoj projekt.

Krása je v očiach tvorcu.
Svet bývania

Interiérový dizajn: čistá príroda s drevom a rastlinami

Čistá príroda. To je presne vaša vec. A pretože nemôžete byť vonku nepretržite, prinesiete si kúsok aj domov. Prírodné materiály ako drevo, kameň, hlina a mnoho rastlín sú základným pilierom nasledujúcich životných konceptov. Prirodzenosť a funkčnosť sa stretávajú s dizajnom. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi pre obývaciu izbu, spálňu a iné.

Interiérový dizajn: malé priestory a jednoizbové byty

Obytný priestor sa stáva vzácnejším. Byty sa zmenšujú. Zriaďovanie malých miestností môže byť skutočnou výzvou. Nájdete tu nápady pre malé obývacie izby a malé spálne. A niekedy musí byť obývací a spánkový priestor dokonca kombinovaný. Dostať inšpiráciu? Pre váš priestor sú tu kreatívne koncepty šetriace priestor.

Dizajn interiéru: moderný a nadčasový

Moderný interiérový dizajn sa často vyrovná nadčasovému dizajnu. Tón v tóne vyzerá vždy dobre. Či už biele, sivé alebo béžové tóny - vyzerajú ľahko a elegantne. Určite vás to tak skoro neomrzí. A to najlepšie: dajú sa kombinovať s akoukoľvek farbou. Ak chcete nastaviť farebné zvýraznenie, môžete zvoliť ľubovoľnú farbu steny a ľubovoľnú tapetu so vzorom.

Interiérový dizajn: farebný a kreatívny

Vaša izba môže byť akákoľvek, len nie nudná! Premeňte svoje steny na kreatívnu zónu. Odvážte sa! Zamieňajte štetce a vneste do hry farbu. Používajte farby, ktoré nikto iný nebude kombinovať. Extravagantné tapety a pompézne farby stien - všetko je dovolené. Nájdete tu farebné a kreatívne nápady na bývanie pre obývaciu izbu, ale aj pre spálňu, predsieň a kuchyňu.

Kliniec

Ktorú izbu chcete navrhnúť?

Je to váš domov. Ako to tam vyzerá, rozhodnete iba vy. Je to prejav vašeho postoja a vašej vôle. Vyberiete si podlahy a navrhnete steny. Vy si vytvoríte svoj priestor. Vnášate svetlo do tmy. Váš domov, vaše štandardy.

Domov je, kde sa vaše kladivo zasahuje.

Témy, ktoré by vás tiež mohli zaujímať