0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 9. 2023 o 6:21. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Cocolores

Cocolores

Život je oslavovaný v celej svojej škále a farebnosti. Tento eklektický štýl oslavuje umelecké remeslo v celosvetovom meradle. Odráža sa v ňom túžba po diaľkach a objavovaní francúzskych kultúr a krajín.

Plnofarebný výkon: Tento štýl nábytku s jasnými tónmi dodáva energiu - bezpochyby. Jasná žltá, žiarivá modrá, svieža zelená, žiarivá ružová a oranžová sa nápadito stretávajú a kombinujú s folklórnymi vzormi z kultúr nášho pestrého a rozmanitého sveta. Potrebujete načerpať energiu? Tak tu zaručene áno.


Cocolores je štýl zariaďovania plný života a hojnosti. Ideálny pre tých, ktorí majú vášeň pre nezvyčajné veci.

Mäkučký farebný nábytok

Interiérový dizajn Cocolores ukazuje odvahu pre nezvyčajné. Na sedenie slúžia nielen pohovky, ale aj mäkké koberce, beanbagy a pufy. Čo si vyberiete? Nábytok značkový, vlastnoručne vyrobený alebo radšej z regálu? Vy rozhodujete o tom, čo si vo vašom kútiku nájde svoje miesto.

Vlastnoručne vyrobený nábytok. Tak jedinečný ako vy!

Ako položiť PVC podlahu

Šachovnicový vzor, ​​tigria koža alebo drevený dekor? PVC podlaha ponúka celý rad pozoruhodných vzorov. Zároveň je hygienická a trvanlivá. A pokladanie? S našim videom z projektovej dielne HORNBACH a podrobným návodom to viac

Kombinovanie vzorov a materiálov

Viditeľné sú kultúrne vplyvy z celého sveta. Tradičné vzory sa miešajú a farebne interpretujú. Čiernobiele motívy tapiet s etnickými prvkami pôsobia originálnym a prirodzeným dojmom. Veľké geometrické vzory sú buď farebné, alebo čiernobiele.

Tradičné techniky, ako sú inkrustácie a voskové odtlačky, sa vďaka farbám prenášajú do súčasnosti. Remeselné prvky z iných kultúr, ako sú lapače snov alebo macramé závesy na stenu a iné kusy nábytku z ciest, sa kombinujú s popkultúrou a grafikou. Všetko sa dá miešať dohromady. Farebné lakované drevo, pletené a tkané látky s potlačou zdobia priestor. Svoj domov tu nájdu aj obrazy s grafickými potlačami, klasická moderna, pop art a súčasné svetové umelecké trendy.

Steny tvoria miestnosti.

Žiarivé farby vás prinútia oslavovať život. Stredomorská modrá žiari so signálnou červenou. Čierna a biela vytvárajú grafické kontrasty. Obzvlášť bytový textil ponúka obrovský potenciál pre kombináciu materiálov - bavlna, zamat, hodváb, plyš alebo sisal.

Táto farebná pastva pre oči spestrí každodenný život a náš domov. Každý materiál má svoje čaro. A je to práve kombinácia, ktorá robí rozdiel. Kombinujte, ako sa vám to páči. Neexistuje tu žiadne správne alebo nesprávne riešenie. Hlavná je tu farebnosť a mäkkosť. Odviažte sa!

Bez ohľadu na to, aký veľký je váš projekt, vždy začnite v malom.

Farebné členenie steny

Color blocking sa kedysi presadil na módnej scéne. Teraz zdobí vaše steny. Color blocking kombinuje farby, ktoré sa na prvý pohľad nezhodujú. A sú doslova "rozdelené do blokov". Nemusí to byť totiž vždy celá stena. Tieto intenzívne svetlé odtiene rozvíjajú svoju žiarivosť aj v malých dávkach.

Dbajte na jasné rozlíšenie farebných škál. Farebne usporiadané štvorce alebo klasický pruhovaný vzor, kontrastujúci s bielou. Biela ako protiklad robí žiarivé odtiene obzvlášť žiarivými. Výsledkom je vysokokontrastný grafický dizajn miestnosti, ktorý sa postará o dobrú náladu.

A teraz vy. Aké farby rozžiaria vašu stenu?

Cocolores: Miešanie farieb

Jednoducho si pozrite tabuľku farieb a vyberte požadované farby. Zapíšte si čísla a označenia farieb a dajte ich namiešať v potrebnom množstve v centre na miešanie farieb. Máte ďalšie otázky? Naši kolegovia v centre miešania farieb vám radi poradia.

Cocolores farby

Témy, ktoré by vás mohli zaujímať

hore